REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Cena HBO Max idzie w górę - w Play zapłacimy więcej za oglądanie seriali. A jak u innych?

Kanały HBO i platforma HBO Max w pakiecie Play będą droższe. Od 10 lipca klienci, korzystający z usług HBO za pośrednictwem sieci komórkowej, będą musieli płacić za nie nieco więcej niż dotychczas. Zgodnie z regulaminem mogą jednak z nich zrezygnować.

13.06.2022
15:23
hbo play cena
REKLAMA

Cena HBO idzie w górę? Tak, jeśli z kanałów nadawcy i platformy HBO Max korzystacie w ramach umowy z Play. Klienci sieci, którzy posiadają taki pakiet, od 10 lipca będą płacić za niego 30 zł/msc., a nie 25 zł/msc. jak dotychczas. Jeśli chodzi o innych operatorów zewnętrznych, oferujących podobne usługi, na razie o podwyżkach nic nie wiadomo.

Play nie jest jedynym operatorem zewnętrznym, który umożliwia swoim klientom oglądanie kanałów HBO i korzystanie z HBO Max w ramach wybranego pakietu. Takowe usługi świadczy bowiem jeszcze chociażby Netia, Canal+ online, czy Player.

REKLAMA
hbo max cena play podwyżka class="wp-image-1976173"
HBO Max - cena w Play

Ceny pakietów HBO u innych niż Play operatorów

Klienci, którzy oglądają HBO i korzystają z HBO Max za pośrednictwem innych niż Play operatorów zewnętrznych, nie dostali żadnej informacji o podwyżce. Oznacza to, że ceny u wymienionych wyżej partnerów prezentują się następująco:

  • Player (bez reklam) + HBO - korzystając z promocji płacimy 30 zł/msc. (bez promocji - 55 zł/msc)
  • Canal+ online + HBO Max - od 39 zł/msc
  • Netia (pakiety z HBO Max) - od 80 zł/msc

Powyższe ceny wynikają z faktu, że pakiety z HBO u wymienionych operatorów wiążą się jeszcze z innymi usługami. Same opłaty za HBO i HBO Max nie uległy więc zmianie. Inaczej rzecz ma się w Play. Klienci sieci otrzymali bowiem wiadomość, że właściciel kanałów zmienił zasady rozliczeń z firmą. W związku z tym teraz sam zestaw HBO od 10 lipca będzie kosztował 30 zł/msc.

Nowa cena za pakiet HBO w Play

Jak czytamy w regulaminie usługi opłata za dostęp do kanałów HBO, HBO2 i HBO3 wynosić będzie 25 zł. W tym układzie za HBO Max płaci się jedynie 5 zł. Niestety, tego pakietu nie da się podzielić. Można brać go w całości za 30 zł/msc., albo z niego zrezygnować.

REKLAMA

Aktualna cena HBO Max bez pośredników wynosi 29,99 zł/msc. W ramach subskrypcji możemy również oglądać kanały HBO, HBO2 i HBO3 na żywo bez dodatkowych opłat. Nowe stawki w Play oznaczają więc, że za pakiet HBO u zewnętrznego operatora klienci będą płacić tyle samo, co wykupując usługę bezpośrednio.

Skontaktowaliśmy się z siecią Play i polskim oddziałem HBO z prośbą o komentarz. Do momentu opublikowania tego tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

HBO Max w Play - ceny
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA