REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie płacz po "Kontroli". W czerwcu na Playerze obejrzycie jeszcze więcej hitów

Nie wiecie, co oglądać w czerwcu na Playerze? A przecież nowości w tym miesiącu na platformie nie brakuje. W serwisie pojawił się już finałowy sezon "Kontroli", a Filip Zachara wciąż kontynuuje poszukiwania córki Elżbiery Zawady w kolejnych odcinkach 2. sezonu "Nieobecnych". Jeśli to wciąż dla was mało, możecie też śledzić losy uczestników "Miłości w dżungli". Takiego bikini reality jeszcze nie widzieliście.

06.06.2022
16:03
kontrola 4 player czerwiec premiery
REKLAMA

W czerwcu na Playerze nie brakuje prawdziwych hitów. Pojawiła się finałowa odsłona znanego i lubianego tytułu ("Kontrola"), regularnie dochodzą kolejne odcinki 2. sezonu "Nieobecnych", uczestnicy "Miłości w dżungli" ciągle szukają swojej drugiej połówki i coraz bardziej rozkręca się polski serial medyczny "Doktor Nadzieja". A jakbyście chcieli więcej, to przecież biblioteka platformy przez cały miesiąc regularnie będzie się powiększać o interesujące filmy.

REKLAMA

Hity czerwca na Player.pl

"Zabójczą portierkę" już można oglądać na Playerze, a za jakiś czas dołączy do niej "Dziewczyna we mgle". To są tytuły dla miłośników mocnych filmowych wrażeń. W czerwcu platforma dostarcza swoim użytkownikom aż nadmiar emocji, więc nie zwlekajcie, tylko nadrabiajcie zaległości, aby mieć czas na oglądanie nadchodzących tytułów i odcinków lubianych seriali oraz programów.

Player - co oglądać - czerwiec 2022

To był polski fenomen na YouTubie. To właśnie tam rozpoczęła się przygoda widzów z "Kontrolą", która potem znalazła swój nowy dom na Playerze. Wiadomo było jednak, że ta opowieść nie może ciągnąć się w nieskończoność. 1 czerwca na platformie pojawił się 4., a zarazem finałowy sezon serialu. Już teraz możecie więc przekonać się jakie zakończenie dla swoich bohaterek przygotowała twórczyni produkcji.

Serial już dostępny w Player.pl.

Zabójcza portierka

Czy to nowa "Szklana pułapka"? W końcu "Zabójcza portierka" to opowieść o żołnierce, która pracuje jako portierka w luksusowym apartamentowcu. Budynek staje się celem złodziei dzieł sztuki. Nie wiedzą oni jednak, że utkną w nim wraz z istną maszyną do zabijania.

Film już dostępny w Player.pl.

Nieobecni: 2. sezon - Player - co oglądać - czerwiec

"Nieobecni" już powrócili. W 2. sezonie serialu jest już inaczej niż poprzednio. Tym razem fabuła skupia się wokół sprawy zaginionej przed laty córki Elżbiety Zawady. W śledztwie pojawił się bowiem nowy trop. Filip Zachara sumiennie i z właściwym sobie wdziękiem sprawdza wszelkie poszlaki, pomagając przełożonej ukoić ból, jaki zaogniał się w niej, odkąd tylko jej dziecko zniknęło.

Nowe odcinki we wtorki w Player.pl.

Miłość w dżungli

Z wypiekami na twarzy śledziliście perypetie uczestników kolejnych edycji "Hotelu Paradise"? Teraz nadszedł czas, aby zmienić egzotyczne plaże na równie (a może nawet bardziej?) egzotyczną dżunglę. "Miłość w dżungli" to bikini reality, jakiego w Polsce jeszcze nie było. 14 singli musi dać upust pierwotnym instynktom, udając wybrane przez siebie zwierzę, aby zdobyć partnerkę/partnera. Tak, dobrze czytacie.

Nowe odcinki w niedziele po 15:00 w Player.pl.

Doktor Nadzieja

Naoglądaliście się już tylu seriali medycznych, że bez problemu potraficie zdiagnozować wszystkie dolegliwości waszych znajomych? "Ostry dyżur" i "Doktora House'a" widzieliście po 10 razy? "Doktor Nadzieja" jest właśnie dla was. Ta produkcja opowiada o losach kobiety chirurga, która rozpoczyna pracę w zdominowanym przez mężczyzn zawodzie.

Nowe odcinki w czwartki po 18:00 w Player.pl.

Dziewczyna we mgle

Dziewczyna we mgle - Player - co oglądać - czerwiec

Tak się robi mroczne kryminały. "Dziewczyna we mgle" trzyma w napięciu od początku do samego końca. Nie brakuje tu ciekawego protagonisty, eskalującego napięcia, gęstej atmosfery i licznych zwrotów akcji, które zaskoczą nawet najbardziej uważnych widzów.

Od 17 czerwca w Player.pl.

REKLAMA

Co oglądać w czerwcu na Player.pl?

Czerwiec trwa już jakiś czas, więc i na Playerze pojawiły się interesujące nowości. Wśród nich jest finałowy sezon "Kontroli", a tego serialu przecież nie wypada nie znać. Podobnie "Nieobecni" powrócili w wyśmienitej formie. Co więcej za jakiś czas będziecie mogli porównać zdolności Filipa Zachary do sposobu działania wybitnego detektywa z "Dziewczyny we mgle". W tym miesiącu na platformie zdecydowanie jest co oglądać.

*Zdj. główne: Kontrola/fot.: Michał Stańczyk

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA