REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max: jak zrezygnować z subskrypcji? Wyjaśniamy

Jeśli HBO Max zostało już przez ciebie przemierzone wzdłuż i wszerz, a oferta, którą dysponuje serwis już dłużej cię nie interesuje, przygotowaliśmy krótki poradnik, w jaki sposób zrezygnować z subskrypcji na platformie VOD.

22.02.2023
8:01
hbo max rezygnacja z subskrypcji
REKLAMA

Planujesz zrezygnować z subskrypcji HBO Max po obejrzeniu wszystkich odcinków "The Last of Us"? Platformy, takie jak Disney+, Netflix czy Amazon Prime Video, również proponują obecnie całą gamę hitowych filmów i seriali. Jeśli chcesz przerzucić się na którąś z nich i tym samym zrezygnować z subskrybowania HBO Max, podpowiadamy, jak anulować konto w tym serwisie.

REKLAMA

W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania:

  • Jak anulować subskrypcję HBO Max?
  • Gdzie zrezygnować z usługi HBO Max?
  • Do kiedy można anulować subskrypcję HBO Max?
  • Ile trwa okres wypowiedzenia HBO Max?
  • Jak usunąć konto HBO u operatora?
hbo max rezygnacja z subskrypcji
HBO Max - subskrypcja w serwisie

Jak anulować subskrypcję HBO Max?

Anulowanie subskrypcji HBO Max w głównej mierze zależy od tego, czy subskrybujesz HBO Max za pośrednictwem swojego konta jako subskrypcji usługi HBO Max, czy innego dostawcę, na przykład operatora telewizyjnego lub sieci komórkowej. Informację na ten temat znajdziesz w sekcji Moje konto, pod nazwą Rozliczane przez. Jeśli co miesiąc z Twojego konta pobierana jest kwota w wysokości 29,99 zł, oznacza to, że subskrybujesz usługę HBO Max w tym samym serwisie. W tym wypadku anulowanie subskrypcji jest bardzo proste. Jeśli comiesięczna płatność cię nie dotyczy, warto skonsultować się z dostawcą, by sprawdzić, który przez który podmiot rozliczana jest twoja subskrypcja.

Gdzie zrezygnować z usługi HBO Max?

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrybcji HBO Max, zaloguj się na swoje konto, kliknij profil w prawym górnym rogu i wybierz opcję Ustawienia. Pod blokiem Konto znajduje się pole oznaczone jako Subskrypcja. Kliknięcie w przycisk Zarządzaj subskrypcją, przeniesie cię w nowej karcie do strony, na której znajdują się twoje dane rozliczeniowe. Aby anulować subskrypcję, wystarczy kliknąć napis Anuluj subskrypcję. Możesz to zrobić zarówno na swoim komputerze, jak i na telefonie.

Do kiedy można anulować subskrypcję HBO Max?

Pozostając w karcie, w której możesz zarządzać swoją subskrypcją, wśród twoich danych rozliczeniowych, oprócz bieżącego planu, ceny i metody płatności, znajduje się również informacja o dacie następnego rozliczenia. Dlatego, jeśli nie chcesz już płacić za oglądanie filmów i seriali w HBO Max w kolejnym miesiącu rozliczeniowym, wystarczy, że klikniesz przycisk Anuluj subskrypcję przed datą kolejnego miesiąca, w którym planowane jest kolejne rozliczenie.

Ile trwa okres wypowiedzenia HBO Max?

W momencie zrezygnowania z usług HBO Max, będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy i seriale aż nie upłynie data kolejnego okresu rozliczeniowego, która podana jest w sekcji Moje konto.

REKLAMA

Jak usunąć konto HBO Max u operatora?

W celu usunięcia konta HBO Max u operatora, skontaktuj się ze swoim dostawcą lub skorzystaj z centrum pomocy. Pamiętaj, że być może będzie potrzeba anulowania subskrypcji co najmniej 1-2 dni, zanim rozpocznie się twój kolejny okres rozliczeniowy. Dlatego, jeśli nie chcesz już płacić za kolejny miesiąc, warto rozpocząć proces usuwania konta u operatora kilka dni wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA