REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Polskie filmy robią furorę na Amazon Prime Video. Łapcie gorące nowości

Prime Video to istna kopalnia interesujących filmów i seriali. Na platformie Amazona nie brakuje tytułów na licencji, na które użytkownicy rzucają się prawie tak samo chętnie, jak na gorące nowości oryginalne. Dlatego na liście najpopularniejszych produkcji dostępnych w serwisie, znalazło się miejsce na polski akcent. I to nie jeden

12.02.2023
10:37
amazon prime video top co obejrzeć
REKLAMA

Co prawda Prime Video nie serwuje nam tyle oryginalnych tytułów, co na przykład Netflix, ale jak już rzuci jakąś nowością, to nie ma wyjścia - trzeba oglądać. W tym tygodniu na platformie zadebiutowało tylko "Somebody I Used To Know". I nie chodzi tu o nową wersję teledysku do słynnej swego czasu piosenki Gotye. To film wyreżyserowany przez brata Jamesa Franco - Dave'a.

Nie ma sensu spoglądać na twórczość Dave'a Franco przez pryzmat jego starszego (wyklętego dzisiaj przez Hollywood) brata. On zdążył już zbudować swoją markę. Przede wszystkim w temacie aktorstwa, ale zdarzyło mu się też stanąć wcześniej za kamerą. Jego "Lokum" to przecież całkiem niezły thriller. Za sprawą "Somebody I Used To Know" możecie sprawdzić, czy ze starcia z komedią romantyczną, też udało mu się wyjść obronną ręką.

REKLAMA

Amazon Prime Video - polskie filmy na liście najpopularniejszych tytułów

Prócz serwowania nam nowości, Prime Video regularnie poszerza swoją bibliotekę również o kolejne tytuły na licencji. I tak jak w przypadku premier, cieszą się one dużym zainteresowaniem użytkowników. Dzięki temu w mijającym tygodniu na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie znalazło się miejsce na dwa polskie akcenty. I tym razem nie mówimy o filmie Patryka Vegi, czy zagranicznej produkcji z Piotrem Adamczykiem.

"Fucking Bornholm" to komediodramat Anny Kazejak. Reżyserka opowiada w nim historię dwóch par z różnym stażem związku, które spędzają majówkowy weekend na kempingu. Jak pewnie się domyślacie, nie jest tak cudownie, jak się tego spodziewali.

Fucking Bornholm - Amazon Prime Video

Polski film spodobał się użytkownikom Prime Video. W tym momencie zajmuje ostatnie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie, ale w poprzednich dniach był na podium - okupował trzecią pozycję. Teraz w czołówce zestawienia jest natomiast inna rodzima produkcja - "Nie cudzołóż i nie kradnij".

"Nie cudzołóż i nie kradnij" to zakręcona polska komedia kryminalna. Występują w niej m.in. Mateusz Banasiuk, Cezary Pazura, czy Julia Wieniawa. Film aktualnie znajduje się na trzecim miejscu listy najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video w Polsce.

Nie cudzołóż i nie kradnij - Amazon Prime Video
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze filmy i seriale

 1. Farma Clarksona
 2. Legenda Vox Machiny
 3. Nie cudzołóż i nie kradnij
 4. The Lazarus Project
 5. Jack Ryan
 6. Hunters
 7. Reacher
 8. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 9. The Boys
 10. Fucking Bornholm
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA