REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

HBO Max w Polsce z nową datą premiery. Jest zapowiedź serwisu

HBO Max to obok Disney+ najbardziej wyczekiwana platforma streamingowa w Polsce. Miała pojawić się jeszcze w tym roku, ale mijały miesiące bez żadnego oficjalnego komunikatu z chociażby orientacją datą. 8 września nastąpił ten moment i jak na stację produkującą filmy i seriale – pochwalono się tym w zwiastunie.

08.09.2021
9:12
hbo max w polsce kiedy cena wideo
REKLAMA

HBO Max będzie HBO GO na sterydach. Z pewnością poprawi się jakość transmisji, a tytuły w z biblioteki zobaczymy w 4K, a nie 720p. Jednak przede wszystkim dostaniemy dostęp do produkcji od Warner Bros., Warner Television, Cartoon Network, Adult Swim, Studio Ghibli, TNT, TCM, The CW, DC Entertainment i rzecz jasna HBO, a także wielu innych.

Do tego szykuje się sporo nowych produkcji HBO Max Originals jak  animowany „Aquaman”, „Ostatni Mohikanin” od twórcy „Detektywa”, czy serial s-f „Demimonde” od J.J. Abramsa. Wisienką na torcie są filmy, które czasem wchodzą na równi z premierami kinowymi. Tak było z m.in. „Mortal Kombat” czy „Godzilla vs. Kong”.

REKLAMA

Serwis zadebiutował w USA w maju zeszłego roku. Od tamtej pory żyliśmy nadzieją, że skoro HBO już jest w Polsce, to szybko pojawi się i w wersji Max. Stacja uruchamiała swoją usługę w poszczególnych regionach (m.in. Ameryce Łacińskiej i Skandynawii), a o naszym kraju nie było ani widu ani słychu. W końcu jednak podano oficjalną datę, a właściwie rok: 2022.

HBO Max w Polsce – start serwisu w 2022 roku

Jako pierwsi w Europie dostęp do HBO Max uzyskają użytkownicy w krajach nordyckich i Hiszpanii. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Portugalii HBO Max pojawi się w 2022 roku. Na liście jest Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia. 

HBO Max w Polsce – kiedy premiera?

W zwiastunie widzimy przegląd największych hitów HBO i zaprzyjaźnionych wytwórni jak wspomniana „Godzilla vs. Kong” i „Mortal Kombat, a także „Przyjaciele”, „Mare z Easttown”, „Wataha”, „Seks w wielkim mieście”, „Opowieści podręcznej”, „Ptaki nocy”, „Wonder Woman 1984”, „Przyjaciele”, „Rick i Morty”, „Plotkara” i „Atomówki”, „Joker” i oczywiście „Gra o tron”.

Jaka będzie cena HBO Max w Polsce? Ze względu na upgrade biblioteki – z pewnością będzie wyższa niż HBO GO (24,90 zł / miesiąc). W Stanach za opcję z reklamami płacą niecałe 10 dolców, a bez reklam – 15 dol. (ok. 57 zł). Szczegółów dowiemy się w przyszłym miesiącu.

HBO Max zostanie zaprezentowane europejskiej publiczności podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się w październiku br. W jego trakcie przedstawiony zostanie zarówno sam serwis, jak również oferta programowa, cenowa oraz wiele więcej.

— czytamy w opisie zwiastuna.

HBO Max będzie dostępne zarówno dla nowych użytkowników, jak i użytkowników dotychczasowych serwisów HBO – HBO España, HBO Nordic, HBO Portugal oraz HBO GO (dotyczy to zarówno użytkowników, którzy subskrybują serwis bezpośrednio poprzez stronę internetową, a także tych, którzy mają dostęp za pośrednictwem operatorów).

REKLAMA

HBO Max zadebiutuje w Polsce w 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA