REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Królowa Halloween może być tylko jedna. Heidi Klum zachwyciła swoich fanów krótkim horrorem

Tegoroczne Halloween było inne niż wszystkie poprzednie. Mimo to Heidi Klum ponownie udało się dostarczyć rozrywki swoim fanom. Modelka wraz z rodziną nakręciła bowiem 5-minutowy horror, w którym zachwyca swoją kreatywnością, humorem i dystansem do samej siebie.

02.11.2020
11:24
heidi klum instagram horror halloween 2020
REKLAMA
REKLAMA

Halloween kojarzy nam się z z przebraniami, chodzeniem po domach i zbieraniem cukierków, imprezami w gronie najbliższych znajomych i horrorami. Od wielu lat niezmiennym elementem wigilii wszystkich świętych jest również Heidi Klum i jej kreatywność. Modelka co roku prezentuje się w kolejnych wymyślnych strojach, wprawiając w zachwyt swoich fanów. Tu pokaże się jako motyl, tam pojawi się jako Fiona ze „Shreka”, a jeszcze gdzie indziej przemieni się wraz z mężem w mózgożercze zombie. Charakteryzacja i kostiumy nie przypominają chałupniczej roboty, a wyglądają jak wyjęte z hollywoodzkich superprodukcji.

W tym roku musieliśmy co prawda zmienić nasze przyzwyczajenia.

Pandemia koronawirusa wciąż daje nam się we znaki, więc trzeba było zrezygnować ze zwyczajowego chodzenia po domach i przebieranych imprez. Jedyną rozrywką jaka nam została było siedzenie w domu i oglądanie horrorów. Tych strasznych i tych zabawnych. I tym razem Heidi Klum ponownie znalazła sposób, aby ponownie dostarczyć nam rozrywki na Halloween.

Nie chodzi jednak jak zwykle o wymyślny kostium. W tym roku modelka przygotowała coś ekstra. Wraz z rodziną nagrała etiudę, którą udostępniła na swoim Instagramie. W opisie posta czytamy:

W tym roku Halloween jest inne, ale nie powinno nas to powstrzymać przed kreatywnością we własnym domu. Bądźcie bezpieczni, bądźcie straszni i spędźcie czas z rodziną.

Heidi Klum pokazuje w filmie w jaki sposób można kreatywnie spędzić czas z rodziną.

Jest tu dużo odniesień do otaczającej nas rzeczywistości. Już na samym początku usłyszymy narzekania na to, jak bardzo nieudany jest 2020 rok. Niebezpiecznie znajomo wygląda również szafa pełna papieru toaletowego. Po modelce spodziewalibyśmy się raczej setek butów i różnorakich ubrań. Prezentuje ona jednak dystans do siebie. I kiedy wpada na pomysł rodzinnej zabawy halloweenowej, z garderoby wyciąga rolki tak chętnie wykupowanego w czasach pandemii artykułu sanitarnego. Owija nim swoich najbliższych i wpada w tarapaty, kiedy musi skorzystać z toalety.

Wtedy zaczyna się prawdziwy horror, znany każdemu z nas. Oto załatwiając swoje potrzeby higieniczne modelka z przerażeniem odkrywa, że skończył jej się papier toaletowy. Kiedy próbuje zabrać trochę swoim najbliższych okazuje się, że zarówno jej mąż jak i dzieci przemieniły się w prawdziwe mumie. Mówcie co chcecie, ale chociaż film powstawał w okresie szalejącego koronawirusa i w obrębie domu Heidi Klum, efekty specjalne wyglądają lepiej niż we „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

REKLAMA

Jest to jeden z powodów, dla których fani oszaleli.

Obserwatorzy modelki nie kryją w komentarzach swojego zachwytu dla jej pomysłowości. Nazywają ją królową Halloween i wyrażają chęć zobaczenia pełnometrażowej wersji filmu na Netfliksie. Sądząc po próbce jaką otrzymaliśmy, włodarze platformy rzeczywiście powinni zastanowić nad jej realizacją, a nie wydawać pieniądze na katastrofy pokroju „Hubie ratuje Halloween”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA