REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon robi adaptację ukochanej gry Henry'ego Cavilla. Aktor melduje się do nowej roli

Henry Cavill znalazł sobie nowy projekt, który ugruntuje jego pozycję jako największego geeka Hollywood. Aktor ma bowiem wystąpić (i być producentem wykonawczym) serialowej adaptacji popularnej gry. Amazon Prime Video dopina ostatnie szczegóły.

16.12.2022
8:53
henry cavill warhammer 40k
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Co dalej z Henrym Cavillem? - zastanawiają się fani na całym świecie. Aktor odłożył miecze Geralta z "Wiedźmina" i odwiesił pelerynę Supermana. Czy to oznacza, że zrezygnował jednocześnie z roli najukochańszego geeka Hollywood? Niekoniecznie. Jak się bowiem okazuje, mógł już znaleźć sobie nowy projekt. I nie chodzi tu o Jamesa Bonda.

Henry Cavill ma wystąpić i być producentem wykonawczym adaptacji popularnej gry. Jak wszystko dobrze pójdzie, za serialową wersję "Warhammera 40,000" będzie odpowiadał Amazon. Firma prowadzi aktualnie negocjacje z Games Workshop i rozmowy są już na ostatnim etapie.

REKLAMA

Warhammer 4000 - w kogo wcieli się Henry Cavill?

Akcja "Warhammera 40,000" rozgrywa się w odległej przyszłości (po tytułowym 4000 roku) - u apogeum panowania człowieka na Drodze Mlecznej. Fabuła jest wielopłaszczyznowa i skupia się na walce ludzi z kosmicznymi rasami. Zaangażowanie Henry'ego Cavilla w adaptację nie powinno nikogo dziwić. Aktor nigdy bowiem nie ukrywał, że jest fanem gry. W kogo miałby się wcielić? Tego na ten moment jeszcze nie wiadomo.

REKLAMA
Henry Cavill - Warhammer 4000

Nie wybrano nawet jeszcze ani scenarzystów, ani showrunnerów adaptacji "Warhammera 40,000". Jedynie - zgodnie z doniesieniami The Hollywood Reporter - wiadomo, że obok Henry'ego Cavilla od strony producenckiej serialem miałaby zajmować się firma Vertigo Entertainment.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA