REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Dobra wiadomość od HBO dla fanów „Gry o tron”: startuje produkcja serialu „House of the Dragon”

Wszystko wskazuje na to, że 2021 rok ma szansę być odrobinę znośniejszy, niż ten upływający: chociażby za sprawą spin-offu „Gry o tron”, który wreszcie nabiera konkretnych kształtów. HBO potwierdziło informację, że już niebawem wystartują prace na planie „House of the Dragon”.

04.12.2020
8:50
got house of the dragon hbo serial
REKLAMA
REKLAMA

Na tę informację czekało wielu fanów twórczości George'a R.R. Martina i serialu „Gra o tron”: właśnie poinformowano, że już w 2021 roku rozpocznie się produkcja serialu „House of the Dragon” będącego spin-offem popularnej serii od HBO. Nowy serial oparty jest na książce „Ogień i krew” i opowie o początkach panowania rodu Targaryenów w Westeros.

„House of the Dragon”: kiedy premiera?

Na razie nie poznaliśmy konkretnej daty premiery serialu, ale nieoficjalnie wiadomo, że twórcy już kompletują obsadę — być może dołączy do niej Matt Smith, gwiazdor „Doktora Who”, który według medialnych doniesień miałby się wcielić w księcia Daemona Targaryena, młodszego brata króla Viserysa (tego z kolei — i jest to już potwierdzona informacja — zagra Paddy Considine).

Na potwierdzenie optymistycznych doniesień w sprawie spin-offu „Gry o tron”, w sieci opublikowano pierwsze zdjęcia dające mały przedsmak tego, co zobaczymy w „House of the Dragon”:

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA