REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Prezenterka telewizyjna straciła pracę przez film Netfliksa, „Hubie ratuje Halloween”. O co chodzi?

Filmy tworzone przez Adama Sandlera we współpracy z Netfliksem to prawdziwy rollercoaster pod względem reakcji widzów i krytyków. Wszystko wskazuje jednak na to, że najnowsza produkcja popularnego komika pt. „Hubie ratuje Halloween” należy do tej gorszej kategorii. A w dodatku przez krótkie cameo w filmie pracę straciła pewna prezenterka telewizyjna.

16.10.2020
14:28
hubie ratuje halloween netflix
REKLAMA
REKLAMA

Twórczość Adama Sandlera to temat niezwykle kontrowersyjny. Niejednokrotnie w swojej karierze pokazywał on, że posiada w sobie olbrzymie pokłady aktorskiego talentu, ale niestety przeważnie marnuje go na przeraźliwie słabe (choć niezwykle dochodowe) komedie. Nieudane filmy nie wpłynęły jednak na jego popularność, dlatego Netflix bardzo szybko podpisał z nim specjalną umowę na kilka pełnometrażowych produkcji.

Większość tytułów stworzonych we współpracy Netfliksa i Sandlera to kolejne przeciętne komedie z repertuaru Amerykanina, choć co ciekawe znalazło się wśród nich miejsce na kilka zdecydowanie ambitniejszych produkcji pokroju „Opowieści o rodzinie Meyerowitz” czy „Nieoszlifowanych diamentów”. Sądząc po pierwszych opiniach ze strony widzów i recenzentów, „Hubie ratuje Halloween” nie dołączy jednak do tego grona. Jak podsumował to nasz recenzent w swoim tekście:

Nowa komedia Sandlera to film dla ludzi desperacko poszukujących jakiejkolwiek rozrywki.

Co więcej, Adam Sandler pośrednio przyczynił się do utraty pracy przez prezenterkę telewizji 7 News – Alainę Pinto.

Bostońska dziennikarka wystąpiła w nowej produkcji serwisu Netflix, w ramach cameo, wcielając się w prezenterkę lokalnej telewizji prowadzącej fikcyjny program śniadaniowy „Wake Up Boston”. Przebrana w strój Harley Quinn z okazji Halloween pojawiła się na ekranie na zaledwie kilkadziesiąt sekund, więc nie spodziewała się raczej tak poważnych konsekwencji.

Kilka dni po premierze produkcji usłyszała jednak od szefów swojej stacji, że naruszyła warunki kontraktu zakazującego pracy dla konkurencji. W specjalnym oświadczeniu opublikowanym na Twitterze Alaina Pinto podkreśliła, że rozumie decyzję szefostwa, choć jest rozczarowana i zasmucona całą sytuacją. Przez pewien czas miała bowiem nadzieję, że do zwolnienia nie dojdzie, ale rzeczywistość okazała się bolesna. Pozostaje mieć nadzieję, że dziennikarce uda się szybko powrócić do pracy gdzieś indziej. Zapewne z sukcesami, bo ta niefortunna przygoda nauczy ją raczej, by trzymać się jak najdalej od komedii Adama Sandlera.

REKLAMA

Jeżeli mimo wszystko pragniecie podjąć jednak wyzwanie, to „Hubie ratuje Halloween” znajdziecie na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA