REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Hugh Jackman wystąpi w superbohaterskim serialu. I nie, nie gra Wolverine'a

Nowy superbohaterski projekt z Hugh Jackmanem będzie miał premierę lada dzień. Produkcja pojawi się więc na długo przed "Deadpoolem 3", w którym aktor powróci do roli Wolverine'a. I żeby nie było niedomówień - tym razem nie zobaczymy go jako najsłynniejszego mutanta Marvela.

04.01.2023
9:44
hugh jackman superboahter wolverine serial
REKLAMA

Rola Wolverine'a przylgnęła do Hugh Jackmana jak ten rzep do psiego ogona. Nawet śmierć najsłynniejszego mutanta Marvela w "Loganie" nie mogła go od niej uwolnić. Informacja o jego powrocie w "Deadpoolu 3" zelektryzowała fanów. A teraz sam zainteresowany pokazał trailer swojego nowego projektu superbohaterskiego, w którym - uwaga - nie gra X-Mana.

Serial z Hugh Jackmanem na pokładzie ma zadebiutować jeszcze w tym miesiącu - dosłownie lada dzień. "Koala Man" będzie historią ojca, który prowadzi podwójne życie i walczy z przestępczością jako tytułowy superbohater. W tej animacji dla dorosłych głosem aktora przemówi Big Greg - przewodniczący rady miejskiej Dapto i jego najpopularniejszy mieszkaniec.

REKLAMA

Koala Man - nowy serial superbohaterski z Hugh Jackmanem

Twórcą "Koala Man" jest Michael Cusack, a producentem Justin Roiland, czyli jeden z ludzi odpowiadających za "Ricka i Morty'ego". Szaleństwa znanego z serialu Adult Swim ma w nowej produkcji z Hugh Jackmanem nie brakować. Szykuje się więc ostra jazda bez trzymanki. Zresztą przekonajcie się sami:

REKLAMA
Hugh Jackman - Koala Man

"Koala Man" pojawi się na Hulu już 9 stycznia. Platforma nie jest u nas dostępna, ale wybrane produkcje z jej biblioteki trafiają w Polsce na Disney+ (z animacji dla dorosłych serwisu znajdziemy tam np. "Spoza układu", którego współtwórcą jest wspomniany Justin Roiland). Być może serial w niedługim czasie po swojej światowej premierze również zadebiutuje w usłudze Myszki Miki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA