REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Iga Świątek zagrała w tenisa z gwiazdą "Przyjaciół". To spotkanie to nie był przypadek

"Ten, w którym Monica gra w tenisa z Igą Świątek" - taki tytuł mógłby nosić jeden z odcinków sitcomu "Przyjaciele", gdyby wciąż był emitowany. A to z powodu tego, że Courteney Cox, czyli serialowa Monica Geller, naprawdę spotkała się z polską tenisistką i obie zmierzyły się na korcie. Spotkanie było jednak nieprzypadkowe, a wszystko zaczęło się w już w 2022 r.

22.05.2024
8:45
iga swiatek courteney cox tenis
REKLAMA

Iga Świątek to nie tylko odnosząca sukcesy tenisistka, ale również osobowość medialna, z którą spotykają się gwiazdy światowego formatu - w ostatnim czasie, za sprawą premiery filmu "Challengers", sportowczyni spotkała się z Zendayą i Tomem Hollandem, a niedawno Świątek zanotowała swój kolejny sukces, stając się pierwszą ambasadorką marki Lancome w Polsce.

REKLAMA

Teraz tenisistkę czekają jednak treningi - 123. edycja wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa, gdzie Iga Świątek jest jedną z faworytek, odbędzie się już 26 maja. Świątek, która już trzykrotnie zdobyła końcowe trofeum, przyleciała do Paryża przed French Open 2024, a następnie opublikowała na Instagramie wpis, w którym spytała, kto chciałby zagrać z nią w debla. Ale takiej przeciwniczki chyba nikt się nie spodziewał.

Iga Świątek zagrała w tenisa z Courteney Cox

Okazuje się, że Iga Świątek i Courteney Cox, znana z serialu "Przyjaciele", którego sportowczyni jest ogromną fanką, spotkały się na korcie nieprzypadkowo - sieć obiegły zdjęcia, na których widać, że w październiku 2022 r. tenisistka skomentowała nagranie aktorki. Serialowa Monika Geller opublikowała wówczas krótkie nagranie, na którym gra w tenisa. "Gdybyśmy grały razem w parze, żadna z piłek by cię nie uderzyła... tak tylko mówię" - brzmiał komentarz Świątek pod filmikiem Courteney Cox.

Po niemal 2 latach doszło do spotkania i w zasadzie nie wiadomo, kto spełnił czyje marzenie. Tenisistka, która trenuje przed wielkoszlemowym turniejem Rolanda Garrosa, podczas jednego ze swoich treningów spotkała się na korcie z Courteney Cox. W mediach społecznościowych można już oglądać nagrania z wyjątkowego meczu, podczas którego zmierzyły się Iga Świątek oraz amerykańska aktorka. Po wszystkim zawodniczki zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Iga Świątek i Courteney Cox
REKLAMA

O serialu "Przyjaciele" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA