REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Paskudne zachowania w serialu "Przyjaciele". Internauci wybrali, co było najgorsze

Użytkownicy portalu Reddit zorganizowali konkurs, w którym postanowili wybrać najgorsze zachowania z serialu "Przyjaciele". Co za uszami mają Rachel, Monica, Phebe, Joey, Chandler i Ross? Internauci zadecydowali.

26.01.2024
16:21
przyjaciele najgorsze zachowania w serialu
REKLAMA

Serial "Przyjaciele" to kultowa produkcja i jeden z najpopularniejszych seriali wszech czasów, który zajmuje czołowe miejsce w wielu rankingach. Perypetie Rachel, Moniki, Joeya, Chandlera i Rossa towarzyszą widzom przed telewizorami, wywołując salwy śmiechu. Tak chętnie oglądany przez widzów tytuł nie jest oczywiście idealny, podobnie jak jego bohaterowie - prócz pakowania się w zabawne kłopoty przyjaciele często doprowadzają do sytuacji, o których chciałoby się jak najprędzej zapomnieć.

REKLAMA

Przyjaciele: najgorsze zachowania przyjaciół z serialu

Internauci z Reddita w ramach głosowania postanowili wybrać TOP 6 najgorszych momentów w serialu, do których doprowadzili główni bohaterowie.

Joey

Według internautów najgorszym zachowaniem Joeya była sytuacja z Ginger. Ci, którzy oglądali 14. odcinek 3. sezonu z pewnością przypomną sobie te ciarki żenady i niesmaku, kiedy Joey opowiadał Phoebe i Monice o spotkaniu z Ginger. Pojechali wtedy do chatki jej ojca, gdzie Joey przygotował romantyczną kolację, a po posiłku zasnęli przy palącym się kominku. Gdy Joey obudził się w środku nocy i zobaczył, że ogień dogasa, postanowił dołożyć drewna. Okazało się jednak, że przedmiotem, który znalazł się w ognisku, było nie polano, a drewniana proteza nogi Ginger.

Joey wrzucił drewnianą protezę Ginger do ognia

Chandler

Nie popisał się także Chandler - za jego najgorsze zachowanie internauci uznali sytuację z sezonu 1., kiedy ten skłamał na temat zdrowia psychicznego swojej pracowniczki Niny, twierdząc, że stanowi ona potencjalne zagrożenie dla siebie i innych. A gdy ta spytała, dlaczego współpracownicy zabierają jej nożyczki, Chandler skłamał i zaoferował jej podwyżkę. Na domiar złego zaczął on spotykać się z Niną, mimo że wcześniej miał ją zwolnić.

Chandler skłamał na temat zdrowia psychicznego Niny

Ross

Jeśli chodzi o Rossa, internauci zadecydowali, że jego najgorszym zachowaniem było kłamstwo na temat unieważnienia małżeństwa z Rachel, które para zawarła w kaplicy ślubnej w Las Vegas, będąc pod wpływem alkoholu. Pod koniec 5. sezonu Ross obiecał, że unieważni ich związek małżeński, czego nie zrobił - gdy doszedł do wniosku, że miałby na swoim koncie już 3 nieudane małżeństwa, postanowił skłamać i potajemnie pozostać w związku z Rachel.

Ross skłamał na temat anulowania związku małżeńskiego z Rachel

Rachel

Czym nie popisała się Rachel? Okazało się, że internauci w tej kwestii byli zgodni, a chodziło o romans z Paolo. Kiedy mężczyzna obmacywał Phoebe podczas masażu, incydent ten doprowadził do jego rozstania z Rachel. I kiedy wydawało się, że ich związek został ostatecznie zakończony, Rachel, przygnębiona z powodu relacji Rossa i Julie, mimo sytuacji z Phoebe, postanowiła ponownie przespać się z włoskim kobieciarzem. Przyprowadzenie mężczyzny z powrotem do mieszkania na oczach Phoebe pokazał brak szacunku ze strony Rachel do przyjaciółki.

Rozmowa Rachel i Phoebe na temat Paolo

Monica

W 10. sezonie Monica i Chandler jadą do Cincinnati w stanie Ohio, by poznać Erikę, biologiczną matkę dziecka, które chcą adoptować. I to właśnie z tego odcinka internauci wyłonili najgorsze zachowanie Moniki, jakim było kłamstwo na temat ich zawodów - by zaskarbić sobie sympatię Eriki, Monica stwierdziła, że jest religijną wielebną, a jej partner to szanowany doktor. Ostatecznie Chandler stwierdził, że powinni wyznać biologicznej matce prawdę i oboje przyznali się do wykreowania fałszywej tożsamości.

Monica skłamała na temat swojej tożsamości

Phoebe

Choć Phoebe jest chyba najmilszą postacią z "Przyjaciół", której nie da się nie lubić, to nawet ona miała swoje gorsze momenty. Według internautów najgorszym było wtrącanie się w związek Moniki i Chandlera.

Wtrącanie się Phoebe w związek Moniki i Chandlera

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Friends: Joey's Awful Mistake (Season 3 Clip) | TBS" na YouTube.

REKLAMA

O serialu "Przyjaciele" przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA