REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Jada Pinkett Smith przerwała milczenie. Skomentowała inbę z mężem na Oscarach

Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka na Oscarach, bo ten chamsko zażartował z jego żony. Jada Pinkett Smith wreszcie odniosła się do zamieszania, którym żył cały internet. Jej krótki wpis trudno nazwać oświadczeniem i daje więcej pytań niż odpowiedzi.

29.03.2022
21:13
jada pinkett smith will smith oscary oswiadczenie
REKLAMA

W czasie ostatniej gali wręczenia Oscarów doszło do skandalu, który przesłonił całe rozdanie nagród. Chris Rock rzucił żartem z ogolonej głowy Jady Pinkett Smith. Siedzący obok Will Smith początkowo się zaśmiał, ale po chwili dotarło do niego, że cierpiącej na łysienie plackowate małżonce zrobiło się przykro. Wparował więc na scenę i zdzielił w twarz komika. Niedługo później odebrał statuetkę za rolę w filmie "King Richard".

REKLAMA

Wybuchła ogromna burza, która podzieliła internautów (i dała paliwo memiarzom). Jedni twierdzili, że Will Smith postąpił słusznie, stając w obronie honoru żony. Drudzy z kolei krytykowali aktora, że na oglądanym na całym świecie wydarzeniu kulturalnym użył przemocy, a potem jeszcze rzucał mięchem. Echa tej inby nie milkną, a teraz głos zabrała też Jada Pinkett Smith.

Will Smith uderzył Chrisa Rocka po żarcie o jego żonie. Jada Pinkett Smith skomentowała skandal.

Aktorka wrzuciła na swój Instagram bardzo enigmatyczny i dwuznaczny wpis. "To jest pora na uzdrowienie i po to tu jestem" - napisała. Nie wiadomo, czy chodzi o leczenie jej choroby, małżeństwa z Willem Smithem, czy samego Willa Smitha, a może o coś jeszcze innego. Jada Pinkett Smith zablokowała też sekcję komentarzy.

REKLAMA

Will Smith odbierając Oscara przeprosił tylko Akademię, a po wszystkim świetnie się bawił na afterze. Dopiero później opublikował oświadczenie, w którym wyraził skruchę z powodu zaatakowania Chrisa Rocka. "Przesadziłem i byłem w błędzie. Jest mi wstyd i to, co zrobiłem, nie przystoi mężczyźnie, którym chciałbym być. W świecie pełnym ciepła i miłości nie ma miejsca na przemoc" - napisał. Możliwe, że to jeszcze nie koniec sprawy. Akademia zastanawia się, czy i jak ukarać aktora.

* Zdjęcie główne: screen z www.instagram.com/jadapinkettsmith

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA