REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon szuka nowego Jamesa Bonda w reality show. To będzie program w stylu przygód agenta 007

Amazon Prime Video dało zielone światło na reality show w stylu przygód Jamesa Bonda. Śmiałków, którzy wezmą w nim udział, czeka wiele fizycznych i intelektualnych wyzwań. "007 Road to Million" jest w fazie produkcji, a producenci zapewniają, że fani szpiega będą zadowoleni.

22.09.2022
9:57
james bond amazon prime video reality show
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Odkąd tylko Amazon przejął MGM, pojawiły się pytania na temat przyszłości Jamesa Bonda. Jak będzie eksploatowany? Co dalej ze słynną serią? W ostatnim czasie niewiele się w tej sprawie oficjalnie działo. Dostaliśmy "Nie czas umierać", pożegnaliśmy Daniela Craiga w roli najsłynniejszego szpiega świata i jeszcze nie poznaliśmy nawet nazwiska jego następcy. Teraz mamy jednak dostać reality show, który powstaje dla Prime Video.

Pomysł na "007 Road to Million" opiera się na tych samych zasadach co cała seria przygód Jamesa Bonda. Przedstawiając ją w skrócie, wygląda to następująco: główny bohater podróżuje po całym globie, aby walczyć z przestępcami, którzy pragną władzy nad światem. Uczestników programu również czekają wycieczki dookoła globu. W ich trakcie będą stawiać czoła fizycznym przeszkodom i odpowiadać na trudne pytania. Stawką nie są jednak losy naszej planety, tylko jak sama nazwa reality show wskazuje - ogromne pieniądze.

REKLAMA

Reality show w stylu przygód Jamesa Bonda

"007 Road to Million" zapowiedziano już jakiś czas temu. Było to spore zaskoczenie. Producenci serii filmowych przygód Jamesa Bonda od "GoldenEye" - Barbara Broccoli i Michael G. Wilson - rękami i nogami zapierali się wcześniej, że nie chcą eksploatować marki szpiega na małym ekranie, szczególnie w formie reality show. Dlaczego?

Ludzie od dawna namawiają nas na program telewizyjny, mówiąc, że powinniśmy zrobić wyzwania w stylu Bonda. Zawsze trzymaliśmy się z daleka od takich pomysłów, bo nie chcielibyśmy narażać ludzi na niebezpieczeństwo - takie rzeczy są dla profesjonalistów

- stwierdziła Broccoli w wywiadzie dla Variety.
REKLAMA
James Bond - Amazon Prime Video

Teraz znaleziono jednak sposób, dzięki któremu taki program będzie "zabawny" i, przede wszystkim, "bezpieczny" dla uczestników. Jak to ma dokładnie wyglądać? Na razie nie wiadomo. "007 Road to Million" jest w tym momencie w fazie produkcji, a Broccoli obiecuje, że "widzowie będą zadowoleni".

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA