REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jaś Kapela dostał własny program na YouTubie. Internetowe trolle już szykują popcorn

Jaś Kapela od wizyty u Krzysztofa Stanowskiego stał się jedną z najgorętszych i jednocześnie najczęściej hejtowanych osobowości medialnych w Polsce. Niespodziewane zwycięstwo w walce z Ziemowitem Kossakowskim ten stan rzeczy tylko wzmocniło. Dlatego w sumie nie powinno nas dziwić, że lewicowy aktywista właśnie otrzymał własny program na platformie YouTube. O czym będzie show i gdzie je obejrzymy?

02.05.2022
13:03
jaś kapela program youtube super express
REKLAMA

Jaś Kapela od zawsze był postacią budzącą bardzo skrajne emocje. Długo były one jednak zamknięte w dosyć niszowym środowisku polskiej lewicy. Dziś kontrowersyjny pisarz i publicysta jest doskonale znany całemu polskiemu internetowi. Wszystko zmienił czerwcowy występ Kapeli w programie Krzysztofa Stanowskiego, który skutecznie pogrążył tzw. ustawę reprograficzną, ale jednocześnie wystrzelił go w stratosferę polskiego pato-celebryctwa.

Od tego czasu Jaś Kapela zdążył tak sprać prawicowego vlogera, że tamtego trzeba było wywieźć na wózku, opowiedzieć wysoce niestosowny "żart" o księdzu Popiełuszce i zachwycić się liczbą pięknych Ukrainek na Tinderze w samym środku rosyjskiej inwazji. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że prawdziwy cel kryjący się za wszystkimi tymi kontrowersyjnymi zdarzeniami to wypromowanie publicysty. Zresztą Kapeli udało się go bardzo sprawnie osiągnąć. Dziś można bez najmniejszych wątpliwości powiedzieć, że Jaś Kapela doskonale czuje się w roli człowieka, którego wszyscy nienawidzą.

REKLAMA

Internauci dostali kolejną platformę spotkać z dziennikarzem. Jaś Kapela poprowadzi własny program na YouTubie.

Celebryta przekazał informację o nagrywaniu premierowego odcinka show pod koniec kwietnia za pomocą Twittera. Przy okazji podziękował Krzysztofowi Stanowskiemu, co w sumie nie powinno dziwić. Gdyby nie współzałożyciel Kanału Sportowego, to wielu internautów nigdy nie usłyszałoby o Jasiu Kapeli. Jak podaje portal Wirtualne Media, zapowiedziany w ten sposób program znajdziemy na kanale Super Expressu. Poczytny tabloid nie od dzisiaj współpracuje z celebrytami różnej miary - na YouTubie publikują tam Sławomir Koper i Kamila Biedrzycka, a od stycznia swój cykl "Mam tego dość" prowadzi też Marianna Schreiber.

REKLAMA

Kanał Super Expressu na YouTubie liczy sobie 435 tys, subskrybentów, co stanowi całkiem przyzwoitą bazę na początek nowej działalności Jasia Kapeli (jego własny kanał ma zaledwie 2,2 tys. "subów"). Według nieoficjalnych doniesień publicysta będzie co tydzień omawiać bieżące tematy ze świata polityki, ale też sportu, show-biznesu i życia społecznego. Nie znamy jeszcze oficjalnej nazwy programu, ale jego emisja ma ruszyć już wkrótce. Internetowe trolle z całej polski już mogą szykować popcorn.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA