REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Fani Johnny'ego Deppa triumfują. Świadek twierdzi, że Amber Heard kłamała o pobiciu

Czy Amber Heard kłamała o pobiciu? Tak twierdzi sąsiad Johnny'ego Deppa, który mógł przyjrzeć się twarzy aktorki tuż po rzekomym zdarzeniu. Na sali sądowej zeznał on, że nie wierzy w zarzuty wobec gwiazdora "Piratów z Karaibów". Proces eksmałżonków trwa dopiero od trzech dni, a obie strony już zdążyły wytoczyć ciężkie działa.

14.04.2022
18:23
amber heard johnny depp proces
REKLAMA

W poniedziałek 11 kwietnia ruszył, okrzyknięty tak przez media, proces dekady. Biorą w nim udział Amber Heard i Johnny Depp, a fani obojga gwiazd mogą na bieżąco śledzić wydarzenia z sali sądowej na Court TV. Na Rozrywka.Blog pisaliśmy, że czeka nas żenada roku i wygląda na to, że mieliśmy rację. Oglądanie procesu Johny Depp vs. Amber Heard od początku nie jest niczym przyjemnym, bo eksmałżonkowie obrzucają się nawzajem błotem.

Kilka lat temu na łamach "The Washington Post" Amber Heard oskarżyła byłego małżonka (chociaż nie wymieniła go z nazwiska) o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad nią. Kariera Johnny'ego Deppa zawisła na włosku. Disney chce rozwijać markę "Piraci z Karaibów" bez Amerykanina, a Warner Bros. odsunęło go od serii "Fantastyczne zwierzęta" i w "Tajemnicach Dumbledore'a" w roli Grindelwalda zastąpił go Mads Mikkelsen. Dlatego aktor postanowił walczyć o 50 mln dolarów zadośćuczynienia.

REKLAMA

Sąsiad Johnny'ego Deppa zarzuca Amber Heard kłamstwo.

Tuż przed procesem Amber Heard zapewniała o swojej miłości do Johnny'ego Deppa. Chwilę potem, bo już na jednej z pierwszych rozpraw, oskarżyła go o gwałt butelką podczas jednej ze wspólnych podróży. Teraz nadszedł czas na kontratak ze strony aktora. Na sali sądowej o konflikcie eksmałżonków wypowiedział się sąsiad Johnny'ego Deppa. Podczas rozprawy Isaac Baruch zapewniał, że widział Amber Heard tuż po rzekomym pobiciu przez aktora. Na jej twarzy nie dostrzegł jednak nawet zaczerwienienia:

Amber powiedziała mi, że Johnny zrobił się agresywny i rzucił w nią telefonem. Było bardzo jasno i mogłem dobrze się jej przyjrzeć. Zapytałem, gdzie ją uderzył, a ona wskazała na swoją twarz. Niczego nie zauważyłem. Ani zaczerwienienia, ani opuchlizny. Jej słowa zabrzmiały absurdalnie.

Niedługo potem Isaac Baruch zobaczył w sieci zdjęcia pobitej Amber Heard. Był zdziwiony, bo gdy ją widział, nie dostrzegł żadnych śladów przemocy. Postanowił wygarnąć jej to podczas spotkania tydzień później. Był sfrustrowany i wściekły za to, co robi Johnny'emu Deppowi. Uznał, że w takiej sytuacji nie mają o czym rozmawiać.

Johnny Depp vs. Amber Heard - eksmałżonkowie dopiero się rozkręcają?

Zeznania Isaaca Barucha są jednoznaczne, ale obrońcy Heard postanowili je podważyć. Podczas rozprawy odczytano więc SMS-y, jakie mężczyzna otrzymał od Johnny'ego Deppa. Aktor nazywał w nich Amber Heard "suką" i życzył jej śmierci. Pomimo tego sąsiad utrzymywał, że nie wierzy w zarzuty wobec przyjaciela.

REKLAMA

Dla wielu fanów aktora to prawdziwy moment triumfu. Choć proces Amber Heard i Johnny'ego Deppa trwa dopiero trzy dni, to na Twitterze gromadnie cieszą się, że była żona aktora została (najwyraźniej) przyłapana na kłamstwie. Nie liczcie jednak na to, że na tym sprawa się zakończy. Śledząc wydarzenia z sali sądowej łatwo uznać, że eksmałżonkowie dopiero się rozkręcają. Z każdym dniem padają przecież coraz poważniejsze zarzuty. Ciekawe co Depp i Heard zachowali na kolejne tygodnie batalii.

*Zdj. główne: magicinfoto/Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA