REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Johnny Depp wraca na ekrany. Zagra w filmie obok gwiazdy z "Euforii"

Johnny Depp wraca na ekrany - aktor pojawi się w nowym projekcie Marka Webba, twórcy "Niesamowitego Spider-Mana". W thrillerze "Day Drinker" obok Deppa zagra także Sydney Sweeney, gwiazda serialu "Euforia" oraz produkcji "Reality".

30.03.2024
11:39
johnny depp sydney sweeney day drinker nowy film
REKLAMA

O Johnnym Deppie było ostatnio głośno w związku z głośną rozprawą rozwodową z Amber Heard, która trwała niemal 2 miesiące. Największy proces dekady o zniesławienie, śledzony zarówno przez media, jak i fanów na całym świecie, zakończył się 1 czerwca 2022 r. W międzyczasie Depp został okrzyknięty "damskim bokserem", a przez kontrowersje w związku ze sprawą zaczął tracić również filmowe kontrakty. Pod znakiem zapytania stanęła także jego rola w serii "Piraci z Karaibów".

REKLAMA

Po procesie opinia publiczna stanęła jednak murem za aktorem, który odniósł medialne zwycięstwo, a w 2023 r. zagrał w filmie "Kochanica króla" - był to jego pierwszy projekt od 3 lat i jednocześnie pierwsza rola od zakończenia kontrowersyjnej batalii z byłą już żoną. Teraz pojawiły się pierwsze doniesienia na temat udziału Deppa w nowym projekcie Marka Webba, którego fabuła na ten moment trzymana jest w tajemnicy.

Johnny Depp wystąpi w filmie "Day Drinker". Zagra z nim Sydney Sweeney

Mimo że szczegóły odnośnie fabuły "Day Drinkera" są trzymane w tajemnicy, wiadomo, że produkcja w reżyserii Marka Webba ma być osadzona na wybrzeżach Francji, Portugalii i Hiszpanii. Portal The InSnider podaje, że historia ma skupiać się na relacji między tajemniczym nieznajomym a barmanką w żałobie po ukochanej osobie - będzie to zatem opowieść o przyjaźni i miłości, ale również o zemście. W rolach głównych wystąpią Johnny Depp oraz Sydney Sweeney. Aktorka, która popularność zyskała za sprawą roli w hitowym serialu dla młodzieży - "Euforia" - pojawiła się ostatnio w filmach "Reality" oraz "Niepokalana", gdzie zagrała pierwszoplanowe role. Ten ostatni zadebiutuje w kinach 26 kwietnia.

Zwiastun filmu "Reality" z Sydney Sweeney w roli głównej

Reżyserem produkcji jest Mark Webb, który stanął za kamerą najnowszego serialu w serwisie Disney+, "Śmierć i inne szczegóły", oraz takich filmów jak "Niesamowity Spider-Man", "Niesamowity Spider-Man 2" i "500 dni miłości". Za scenariusz odpowiedzialny jest natomiast Zach Dean, scenarzysta takich produkcji jak "Wojna o jutro", "24 godziny po śmierci" czy "Deadfall. W potrzasku". "Day Drinker" będzie drugim po "Kochanicy króla" projektem Deppa od rozpoczęcia sprawy rozwodowej z Amber Heard.

Zdjęcie główne: kadr z filmu "Ellen Puts Johnny Depp in the Hot Seat" na YouTube.

REKLAMA

O Johnnym Deppie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA