REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czym będą „Piraci z Karaibów 6”? Producent zapowiada coś całkowicie nowego

„Piraci z Karaibów” to uwielbiana przez wielu widzów seria filmów z Johnnym Deppem, Keirą Knightley, Geoffreyem Rushem, Orlando Bloomem i wieloma innymi głośnymi nazwiskami. Pierwsze produkcje pod tym tytułem cieszyły się ogromną popularnością. Jednak z każdą kolejną odsłoną było coraz gorzej. To nie powstrzymało twórców od snucia planów dotyczących 6 części „Piratów z Karaibów”. Czym jednak ma ona być?

26.03.2024
16:21
Piraci z Karaibów 6 kiedy
REKLAMA

Wiadomo już, że „Piraci z Karaibów 6” powstaną na pewno. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Craiga Mazina, twórcy niezwykle udanych seriali HBO – „The Last of Us” i „Czarnobyla”. Potwierdził on, że Disney ostatecznie podejmie się realizacji jego artystycznej wizji na odświeżenie serii. Zapewnił również, że scenariusz jest już w pełni gotowy. W wywiadzie Mazin wspominał wielokrotnie o „dziwacznym” pomyśle. Do tej pory nie wiadomo dokładnie, o co chodzi. Można śmiało przypuszczać, że planów na powrót do pirackiej sagi było kilka, ale ostatecznie wybrano ten najbardziej pokręcony.

REKLAMA

Więcej na temat „Piratów z Karaibów” czytaj na łamach Spider's Web:

Czym będą Piraci z Karaibów 6?

Od premiery ostatniej części pt. „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” minęło już 7 lat. Od tego czasu pojawiło się naprawdę wiele mniej lub bardziej prawdziwych pogłosek dotyczących stworzenia kontynuacji. Mówiło się między innymi o projekcie z udziałem Margot Robbie, jednak to już raczej odeszło z zapomnienie. Producent, Jerry Bruckheimer, postanowił niedawno rzucić nieco światła na wszelkie domysły i przypuszczenia. W wywiadzie dla serwisu ComicBook wyznał, że nadchodzący film „Piraci z Karaibów 6” to reboot. Podkreślił, że będzie to zupełnie nowe otwarcie popularnego uniwersum. Zaznaczył również, że taki film realizuje się o wiele łatwiej niż np. „Top Guna 3”, ponieważ nie trzeba czekać na to, aż danym gwiazdom pojawią się wolne terminy w terminarzach. Twierdzi także, że z tych dwóch produkcji to właśnie „Piraci z Karaibów 6” prędzej doczekają się swojej premiery.

REKLAMA
Oficjalny zwiastun filmu Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara

Na ten moment wciąż nie wiadomo dokładnie, o czym będzie opowiadała zapowiadana produkcja. Jak na razie możemy opierać swoje przypuszczenia jedynie na dwóch wypowiedziach. Craig Mazin najprawdopodobniej będzie brał czynny udział w kreowaniu nadchodzącej historii. Skoro ma już gotowy scenariusz, to czemu nie? „Piraci z Karaibów 6” mają być początkiem nowej ery oraz wprowadzić na ekrany młodych aktorów. Jednak nieznane są jeszcze oficjalna data premiery oraz jakiekolwiek bardziej szczegółowe informacje.

Filmy z serii „Piraci z Karaibów” można oglądać na platformie Disney+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA