REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Julia Wieniawa i krwawa jatka na Podlasiu. Sprawdź, o czym opowie „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”

Powstaje druga część polskiego slashera „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Produkuje ją Akson Studio dla Netflixa. Sequel wyjdzie na Halloween i znów zobaczymy w nim Julię Wieniawę. To nie jedyne szczegóły, które zdradzili twórcy.

24.03.2021
8:16
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2. W horrorze Netflixa znów zagra Wieniawa
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pierwsza część komediowego horroru w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego rozegrała się na letnim obozie dla uzależnionej od smartfonów młodzieży. Jego uczestnicy zaczynali ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, a wytrawni fani slasherów domyślili się, że stoi za tym jakieś wynaturzenie. Reszty dowiesz się z seansu filmu, który można obejrzeć na Netfliksie.

Wkrótce będzie nam dane zobaczyć kontynuację – tym razem gdzieś na Podlasiu. Regionie zbyt rzadko eksplorowanym przez filmowców, który jest wprost idealny do umiejscowienia w nim akcji horroru. W sequelu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” na ekranie ponownie pojawi się Zosia grana przez Julię Wieniawę. Poprzednio pokazała, że potrafi zręcznie machać siekierą. W drugiej części ma pokazać jeszcze inne oblicze.

Jednak to nie ona będzie tym razem główną bohaterką, lecz Adaś (Mateusz Więcławek znany z niedawnego polskiego przeboju Netflixa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”). Wcieli się w postać młodego, samotnego policjanta, który szuka swojego miejsca w świecie i walczy o względy pięknej Wanessy. W tej roli zobaczymy Zofię Wichłacz.

Oprócz nich w obsadzie znaleźli się m.in. Andrzej Grabowski, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz, Robert Wabich. Film wyprodukuje Jan Kwieciński i Akson Studio, w fotelu reżysera znów zasiada Bartosz M. Kowalski, który również napisał scenariusz wspólnie z Mirellą Zaradkiewicz.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" zadebiutuje online na Netfliksie w październiku 2021 r.

REKLAMA

*zdjęcie główne: www.instagram.com/juliawieniawa

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA