REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

TikTok śmieje się z "meet and greet" na obozie Julii Żugaj. O co chodzi?

Meet and greet z Julią Żugaj podczas Campu Żugajkowego dla jej fanek odbił się w internecie głośnym echem, a użytkownicy TikToka zaczęli parodiować nagranie ze spotkania. Co mogło pójść nie tak podczas robienia zdjęć z kilkunastoletnimi dziewczynkami? Komentujący zwrócili uwagę przede wszystkim na obojętność influencerki i towarzyszącego jej chłopaka: "Czułabym się jak na badaniach".

06.05.2024
11:14
julia zugaj oboz drama
REKLAMA

Julia Żugaj, była członkini Teamu X, to jedna z bardziej lubianych influencerek, która zaskarbiła sobie sympatię swoich młodych fanek. Dziewczyna działa coraz prężniej nie tylko w internecie, ale również w branży muzycznej - pod koniec 2023 r. wyruszyła w zimową trasę koncertową Świąteczne Harmonie, a obecnie promuje swoją letnią trasę koncertową - influencerka pojawi się w takich miastach jak Ustroń (16.06), Koszalin (30.06), Poznań (12.07), Kielce (14.07) czy Płock (20.07).

REKLAMA

W wakacje odbędą się również Letnie Campy Żugajkowe, na których będzie możliwość uczestniczenia w spotkaniach i zajęciach z influencerką. Podobną formułę miały również majówkowe turnusy, które odbiły się w sieci szerokim echem. Wzięła w nich udział Julia Żugaj oraz Kamil Owczarek.

Meet and greet z Julią Żugaj - o co chodzi?

Podczas majówkowego obozu, który odbył się w dniach 27.04-1.05, miało miejsce spotkanie fanek z Julią Żugaj i Kamilem Owczarkiem, czyli tzw. meet and greet. W tym czasie każda uczestniczka ma szansę na zrobienie sobie zdjęcia ze swoją idolką oraz towarzyszącym jej influencerem, a nawet wybranie określonej pozy. Jedno z nagrań dokumentujących spotkanie fanki z Julią Żugaj i Kamilem Owczarkiem spotkało się z zainteresowaniem internautów - ma w tej chwili niemal 3,5 mln wyświetleń.

Na krótkim filmiku dziewczynka podchodzi do influencerki i przytula ją, a następnie zostaje poinstruowana, do którego aparatu ma pozować. Po wybraniu pozy z Julią ("przytulas" i "rąsia") uczestniczka obozu robi sobie zdjęcie z Kamilem. Z pozoru niewinne nagranie stało się obiektem kpin i żartów użytkowników TikToka - komentujący zwracali uwagę przede wszystkim na sztuczny charakter spotkania:

Nie wiem, jak określić to, co poczułam, oglądając ten film;

@4nicolaz

slodziaki 🥹.. @Julia Żugaj🧡🐶 @Kamil 🧿 #dc #tiktok #juliazugaj #kamilowczarek #4nicolaz M&G MA DWIE CZESCI W DRUGIEJ ROZMAWIALAM Z JULKA

♬ dźwięk oryginalny - ✿ policzkowa ༉‧₊˚.

Mimo że dziewczynka podkreśliła w opisie krótkiego materiału, że w jego kolejnej części miała szansę porozmawiać z Julią, a nie tylko pozować do zdjęć, wiele osób podchwyciło temat. TikTok zalała tym samym fala parodii z meet and greetu, w których internauci naśladują instruującą uczestniczkę obozu Julię Żugaj.

Kim jest Julia Żugaj?

Julia Żugaj to jedna z influencerek, która swoją popularność zawdzięcza udziałowi w projekcie Team X w latach 2020-2022. Jej treści na platformie YouTube, gdzie zebrała ponad 520 tys. subskrybentów, opierają się o content rozrywkowy i family friendly. Na Instagramie obserwuje ją 1,3 mln osób, natomiast na TikToku - 3,7 mln. Influencerka spełnia się również w branży muzycznej - w październiku 2022 r. wydała swój debiutancki minialbum "Miłostki", a 1 grudnia 2023 r. pojawił się jej kolejny krążek "Świąteczne harmonie", który rozpoczął jej ogólnopolską trasę koncertową. W listopadzie minionego roku na rynku wydawniczym zadebiutowała jej powieść "Tak miało być", której współautorem jest Przemek Corso.

W najbliższy wtorek, 7 maja, Julia Żugaj zagości w programie Kuby Wojewódzkiego. Odcinek zostanie wyemitowany w stacji TVN o 22:40 oraz na platformie Player.

REKLAMA

O Julii Żugaj przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA