REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Ten konkurs dla dzieciaków wymknął się spod kontroli. Influencerka odpiera falę hejtu

Konkurs, który zorganizowała Julia Żugaj, przybrał dosyć niespodziewany obrót - to, co miało okazać się dla dzieciaków szansą na nagranie z idolką świątecznej płyty, stało się festiwalem drwin z młodych uczestniczek. Kiedy do akcji dołączyli się także inni influencerzy, parodiując zgłoszenia na TikToku, Julia Żugaj postanowiła skomentować sprawę, stawiając konkurs pod znakiem zapytania.

15.09.2023
15:47
julia żugaj konkurs świąteczny chór piosenki hejt drama komentarz
REKLAMA

Julia Żugaj, była członkini Teamu X, to jedna z bardziej lubianych influencerek, która zaskarbiła sobie sympatię swoich młodych fanek. Dziewczynie udało się już zorganizować pierwsze obozy, na których Żugajki mogły osobiście poznać swoją idolkę, a także stworzyć swoje lody. Pogodna influencerka co jakiś czas stara się aktywizować fanki, organizując różnego rodzaju akcje, dlatego kilka dni temu opublikowała na Instagramie informację o kolejnym konkursie, którego nagrodą jest gościnny występ na pierwszej świątecznej płycie influencerki. Zainteresowani mieli opublikować na TikToku nagranie opatrzone hashtagiem #chorjuliazugaj, na którym śpiewają fragmenty kolęd "Cicha noc" lub "Przybieżeli do Betlejem". Konkurs przybrał jednak dosyć nieoczekiwany obrót.

REKLAMA

Na łamach Spider's Web piszemy również o świecie influencingu:

Julia Żugaj komentuje świąteczny konkurs. Oskarża influencerów o spiralę hejtu

Młode fanki, które publikowały na TikToku swoje krótkie występy, stały się niestety obiektem drwin i hejtu, kiedy internauci komentowali ich - często niezbyt udane - próby zaśpiewania kolęd. Świąteczna akcja popłynęła jeszcze dalej, kiedy dołączyli się do niej inni influcencerzy, parodiując zgłoszenia młodych widzów Julii Żugaj. A był to m.in. Nitrozyniak oraz ekipa GOATS. W efekcie, po fali krytyki i głosach sprzeciwu, influencerka postanowiła odnieść się do sprawy:

Nie spodziewaliśmy się, organizując ten konkurs, że ludzie będą tak okrutni i w tak skandaliczny sposób będą komentować te nagrania. Urosło to do ogromnej skali przy dodatkowym "wsparciu" niektórych influencerów, którzy, nagrywając szydercze zgłoszenia, nakręcają jeszcze bardziej tę spiralę hejtu

- skomentowała Julia Żugaj dla The Poland News.
REKLAMA

Influencerka dodała, że zaistniała sytuacja nie jest dla niej łatwa. Mimo że konkurs nie został odwołany, to i tak stanął pod znakiem zapytania - Julia poinformowała, że stara się znaleźć jak najlepsze wyjście z tej niekomfortowej sytuacji, tak aby nikt nie został już pokrzywdzony.

Komentarz Julii Żugaj w sprawie świątecznego konkursu
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA