REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

TVP ma niespodziankę dla fanów "Klanu". Teraz nie przegapicie już żadnego odcinka

"Klan" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali, który TVP pokazuje na antenie od 1997 roku. Polska telenowela doczekała się ogromnego grona wielbicieli. Jeśli ktoś przegapił odcinki "Klanu", to nic straconego. TVP stopniowo udostępnia je w serwisie streamingowym TVP VOD.

03.12.2023
12:30
Serial Klan VOD
REKLAMA

"Klan" zna niemal każdy. Serial emitowany od 1997 roku wciąż cieszy się dużą sympatią widzów. I choć często na swoim koncie ma wpadki, żarty-suchary czy absurdalne sytuacje, wciąż tworzone są kolejne odcinki. Jeśli opuściliście odcinki serialu o losach trzypokoleniowej rodziny Lubiczów, nic straconego. Telewizja Polska stopniowo udostępnia je w serwisie streamingowym TVP VOD.

REKLAMA

Wszystkie odcinki "Klanu" trafią do TVP VOD.

Więcej o "Klanie" przeczytasz na łamach Spider's Web:

Warto podkreślić, że odcinki "Klanu" dodawane są do TVP VOD od ubiegłego tygodnia. Początkowo pojawiło się tam 25 pierwszych odcinków polskiej telenoweli. Teraz można oglądać już aż 400 z pierwszych dwóch lat emisji "Klanu", czyli z lat 1997-1999. Warto dodać, że odcinki z numerem 1400 do tych obecnie nadawanych zostały udostępnione w serwisie VOD już jakiś czas temu, równolegle z emisją telewizyjną. Kilka dni temu Telewizja Polska nadała już 4233. odcinek "Klanu".

Telewizja Polska systematycznie poszerza bibliotekę TVP VOD. Zespół redakcyjny serwisu – po entuzjastycznie przyjętej przez widzów publikacji pierwszych odcinków serialu „Plebania” wiosną br. – kontynuuje uzupełnianie treści także o niedostępne dotychczas w przestrzeni online odcinki serialu „Klan”. Każdego dnia biblioteka będzie powiększana o kilkadziesiąt epizodów - informuje serwis Wirtualne Media, biuro prasowe TVP.

REKLAMA

Nie tylko "Klan" na TVP VOD, ale też "Plebania"

Dodajmy, że w tym roku serwis TVP VOD wypuścił też pierwsze tysiąc odcinków "Plebanii". Ten serial emitowany był w TVP od 2000 do 2012 roku i podobnie jak "Klan" cieszył się sporą sympatią widzów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA