REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kobiety mafii doczekają się rozwinięcia kilku wątków. Zobacz zwiastun serialu Patryka Vegi

Patryk Vega kolejny raz przerabia swój film na serial. Tym razem odcinkowej wersji doczekają się Kobiety mafii. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji.

18.05.2018
12:42
Kobiety mafii serial zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Patryk Vega to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich reżyserów. Jego filmy, choć miażdżone przez krytyków, przyciągają na sale kinowe miliony widzów i w tygodniach premier niepodzielnie królują w krajowych zestawieniach box office. Dlatego filmowiec nie tylko decyduje się na ich pełnometrażowe kontynuacje, ale także na serialowe wersje.

Tak było jeszcze w przypadku Pitbulla, choć wówczas obie wersje spodobały się widzom i krytykom. Sequele z 2016 roku straciły jednak na poziomie i serię musiał ratować Władysław Pasikowski, który nakręcił Ostatniego psa. Vega zajął się więc innymi projektami. W tym roku w Showmaksie pojawiła się odcinkowa produkcja Botoks, będąca rebootem, rozwinięciem i uzupełnieniem kinowej wersji. Na tym jednak nie koniec przygód Vegi z platformą streamingową. Jeszcze w tym miesiącu w serwisie zadebiutuje pierwszy epizod nowego przedsięwzięcia reżysera. Vega kolejny raz obnaża mroczne kulisy przestępczego świata.

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun serialu Kobiety mafii.

W odcinkowej wersji zobaczymy postaci znane z tegorocznego filmu. Vega przygotował jednak wiele nowych scen oraz wątków. Znacznej rozbudowie ulegnie relacja Maćka, syna Anki i Cienia, z jego nianią Darią. Reżyser zapowiedział także rozwinięcie historii mafii z Mokotowa, które zostało zainspirowane rozmowami z jej członkami, dotyczącymi walk z grupą żoliborską.

Kobiety mafii serial zwiastun class="wp-image-164605"

Kobiety mafii – kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

W serialu wystąpią aktorzy znani również z filmowej wersji. Doi swoich ról powrócą Agnieszka Dygant (Niania), Olga Bołądź (Bela), Anka (Katarzyna Warnke) czy Sebastian Fabijański (Cień). W produkcji ponownie zobaczymy także Bogusława Lindę, Aleksandrę Popławską, Piotra Stramowskiego czy Julię Wieniawę-Narkiewicz. Ponadto na ekranie pojawią się także nowe postaci, m.in. wielokrotny mistrz KSW Karol Bedorf czy znany fanom MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Serial Kobiety mafii składać się będzie z sześciu odcinków. Pierwszy pojawi się na Showmaksie już 30 maja. Vega zapowiedział już także filmowe kontynuacje historii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA