REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przegapiłeś premierę serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku? Już teraz obejrzysz go online i za darmo

Kruk. Szepty słychać po zmroku to nowy polski serial Canal+. Produkcja wczoraj miała swoją premierę w telewizji, w odkodowanym paśmie stacji. Dziś możecie obejrzeć ją w internecie. Już teraz i to zupełnie za darmo.

19.03.2018
9:10
kruk serial
REKLAMA
REKLAMA

Jak zapowiadał Jakub Korolczuk, scenarzysta serialu, mamy mieć do czynienia z najmocniejszym polskim thrillerem, jaki mogliśmy w ostatnich latach oglądać. Kruk. Szepty słychać po zmroku rzeczywiście zapowiada się na emocjonujące widowisko. Głównym bohaterem produkcji jest Adam Kruk, w którego wcielił się Michał Żurawski. Kruk jest łódzkim policjantem. Pewnego dnia zostaje wysłany na Podlasie, by zająć się jedną sprawą zawodową. Tak się składa, że Białystok to rodzinne strony mężczyzny, który wcale nie chce tam wracać.

Kruk nie rozliczył się z przeszłością.

Główny bohater cierpi psychicznie i fizycznie. Nie radzi sobie sam ze sobą, dawne rany wciąż jeszcze się nie zagoiły. Za namową swojego przyjaciela z dzieciństwa, Sławka (w tej roli Cezary Łukaszewicz), wyrusza jednak na północ Polski. Tam przyjdzie mu nie tylko wrócić do własnych spraw, które są niezałatwione, ale także rozwiązać zagadkę zaginięcia jedenastoletniego chłopca.

W serialu oprócz wymienionych aktorów zobaczymy także: Katarzynę Wajdę, Basię Wypych, Annę Nehrebecką, Jerzego Schejbala, Marcina Bosaka. Za reżyserię odpowiada Maciej Pieprzyca. Producentami są Łukasz i Piotr Dzięciołowie.

Kruk. Szepty słychać po zmroku - gdzie obejrzeć?

REKLAMA

Stacja Canal+ zrobiła swoim widzom niespodziankę. Na specjalnej stronie, poświęconej serialowi, pojawił się premierowy odcinek. Epizod jest też dostępny na platformie VOD.pl. Można go zobaczyć już teraz i to zupełnie za darmo. Kolejne epizody produkcji, a będzie ich jeszcze pięć, będą emitowane co niedzielę o 21:30 na Canal+. Przewidziane są też powtórki i dostęp online, np. na platformie nc+ GO. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Pierwszy odcinek serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku obejrzycie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA