REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Puchatek, Prosiaczek i Kłapouchy powracają po raz ostatni. Krzysiu, gdzie jesteś? – zwiastun

Kubuś Puchatek to jeden z najsłynniejszych bohaterów literatury dla dzieci. Spór między fanami oryginalnych powieści A.A. Milne'a oraz wielbicielami disneyowskiej wersji, o to która jest lepsza, trwa do dziś. Być może obie strony pogodzi nadchodzący film Krzysiu, gdzie jesteś?, który opowiada historię ponownego spotkania dorosłego Krzysia z bohaterami swoich dziecięcych zabaw.

25.05.2018
21:45
christopher robin zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

O aktorskiej wersji przygód Kubusia Puchatka i innych bohaterów ze Stumilowego lasu mówiło się od już od jakiegoś czasu. Technologia wykorzystana w produkcji przypomina tą z niedawnych wersji Księgi dżungli oraz filmów o Paddingtonie. Na wczesnym teaserze Christophera Robina pierwszy raz zobaczyliśmy jak w tej roli zaprezentował się Ewan McGregor, a także mogliśmy zapoznać się z nowym wcieleniem głupiutkiego misia.

Właśnie opublikowano pierwszy pełnoprawny zwiastun filmu, reżyserowanego przez Marca Forstera. Fabuła produkcji kręci się wokół odwiecznego pytania: „Czy dorosłość musi wiązać się z utratą dziecięcych marzeń i wolności?”. Tak zdaje się myśleć dorosły Christopher Robin, który ma bardzo niewiele wspólnego z książkowym Krzysiem. Zapracowany, poniewierany przez szefów nie ma czasu na to, by cieszyć się życiem i spędzać czas z rodziną. Wtedy na ratunek przybywają bohaterowie jego dzieciństwa.

Czy Kubuś Puchatek w aktorskiej wersji skradnie serca widzów?

W nowym trailerze pojawiają się też inne postaci ze Stumilowego lasu (w tym te, pochodzące z wersji Disneya), takie jak Prosiaczek, Kłapouchy, Tygrysek czy Królik. Razem z niemądrym misiem postanawiają uratować życie rodzinne ich dawnego przyjaciela.

Christopher Robin robi szczególne wrażenie przede wszystkim niezwykle sprawnym połączeniem grafiki komputerowej i rzeczywistych lokacji. Próby wiarygodnego scalenia rysunkowych postaci z prawdziwymi aktorami trwają już od późnych lat 80. i filmów takich jak Kto wrobił Królika Rogera czy Wspaniały świat.

REKLAMA

Disney próbuje swoich sił w tej technice animacji od niedawna, ale z dużymi sukcesami. Nowa wersja Księgi dżungli zebrała bardzo pozytywne recenzje. A kontynuacja filmu, opowiadająca o dalszych losach Mowgliego, już jest w trakcie realizacji. Dobry wynik finansowy Christophera Robina udowodni firmie, że warto dalej inwestować w ten typ remake'ów. A lista kolejnych filmów odświeżających stare filmy Disneya znajdziemy Dumbo, Aladyna czy Mulan.

Premiera filmu Krzysiu, gdzie jesteś? w Polsce już 17 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA