REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kukiz gościem Wojewódzkiego? To może być jeden z najbardziej niezręcznych odcinków w historii programu

Wiele wskazuje na to, że gościem Kuby Wojewódzkiego w TVN będzie Paweł Kukiz. Wpis prowadzącego program zdaje się to dość jednoznacznie sugerować. Czyżby?

03.09.2021
20:36
kuba wojewódzki paweł kukiz program tvn
REKLAMA

Wszyscy doskonale pamiętamy żenujące wydarzenia w parlamencie z dnia 11 sierpnia. Zwycięstwa opozycji, dwie godziny przerwy, reasumpcja i zmiana głosów posłów Kukiz'15. Były rockman, Paweł Kukiz, stanął w płomieniach ostrej krytyki, do której przyłączył się Kuba Wojewódzki, publikując w swoich social mediach przepełniony goryczą wpis.

Najnowsza publikacja Wojewódzkiego wywołała znacznie większe emocje. W nowym wpisie na facebookowym fanpage'u (powtórzonym na instagramowym profilu) zapowiedział powrót swojego programu – premierowy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany na antenie TVN już 7 września o 22:30. Rzecz w tym, że cała zapowiedź jest wyjątkowo enigmatyczna. Zaczyna się ona cytatem z „Joyland” Stephena Kinga, który brzmi:

REKLAMA

Historia to zbiorowe i dziedziczne gówno rodzaju ludzkiego, wielka i stale rosnąca kupa łajna. Dziś stoimy na jej szczycie, ale wkrótce zostaniemy pogrzebani pod sraką następnych pokoleń.

Post kończy się słowami: „A moim gościem będzie...” – i choć gospodarz nie uzupełnił zdania nazwiskiem swojego rozmówcy, to zamieścił pod wisem wideo. Są to archiwalne rozmowy z Pawłem Kukizem. Zdecydowana większość internautów jest przekonana, że w ten sposób Wojewódzki zapowiedział swoją rozmowę z politykiem – jednak wielu z nich nie kryje niezadowolenia. Zauważają, że w związku z wiadomą sytuacją Kukiz nie powinien rozsiadać się na kanapie w programie stacji będącej na celowniku. Zwłaszcza, że najpewniej spróbuje się wybielić.

Czy Paweł Kukiz wystąpi u Kuby Wojewódzkiego?

REKLAMA

Niektórzy są ciekawi reakcji człowieka, który rozczarował rzeszę Polaków. Inni przekonują, że Wojewódzki żartuje i na pewno nie zaprosił do siebie Kukiza; wideo ma być nawiązaniem do cytatu, a oficjalna zapowiedź ujawniająca gościa dopiero się pojawi. Wątpią też, by Kukiz przyjął zaproszenie.

Jeśli jednak tak się stało – a takiego zdania wydaje się być zdecydowana większość odbiorców – możemy mieć do czynienia z jedną z najbardziej niezręcznych rozmów w historii programu Wojewódzkiego. Poprzedni dotyczący Pawła Kukiza wpis gospodarza flagowego talk-show TVN-u przeczytacie poniżej:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA