REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lando Calrissian trafił do raju. Nie zabrał go tam Han Solo, tylko SZA

Ledwie dwa tygodnie temu Donald Glover zaprosił do swojego nowego teledysku amerykańską wokalistkę SZA. A właśnie doczekaliśmy się rewanżu. Odtwórca roli Lando Calrissiana trafił do raju i wystąpił w utworze Garden (Say It Like Dat).

18.05.2018
20:18
Lando Calrissian trafił do raju. Donald Glover wystąpił w nowym klipie SZA
REKLAMA
REKLAMA

Solána Imani Rowe, czyli piosenkarka r&b znana pod pseudonimem SZA, swój ostatni krążek Ctrl wydała w czerwcu 2017 roku. Prawie rok później opublikowany został teledysk do utworu Garden (Say It Like Dat), któremu również nie brakuje letnich klimatów. Utwór pełen wielkich zielonych przestrzeni i bujnej roślinności ma jednak pewnego niespodziewanego gościa.

To Childish Gambino, czyli muzyczne wcielenie Donalda Glovera.

Glover ostatnio jest bezsprzecznie najgłośniejszym nazwiskiem w amerykańskim show-biznesie. Jego hitowa piosenka This is America w ciągu doby od premiery została wyświetlona na serwisie YouTube w rekordowej liczbie wyświetleń. W ostatnich kilku latach eksplodowała również aktorska kariera Glovera, czego zwieńczeniem jest występ w Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Amerykanin zagrał właściciela Sokoła Millenium z nie mniejszym wdziękiem i gracją od Billy'ego Dee Williamsa. Już mówi się o możliwym spin-offie Star Wars, poświęconym właśnie postaci Lando Calrissiana. Do tego pomysłu entuzjastycznie nastawiona jest szefowa Lucasfilm.

Childish Gambino występuje w Garden (Say It Like Dat) w roli niemalże biblijnego Adama, który wita w raju swoją wybrankę. Teledysk wyreżyserowany przez Karenę Evans utrzymany jest w bajkowo-romantycznej atmosferze, znacznie wzmocnionej przez efekty wizualne.

REKLAMA

Nie od dzisiaj wiadomo, że Lando Calrssian to największy amant odległej galaktyki.

Donalda Glovera w roli słynnego przemytnika zobaczyć będzie można w polskich kinach od 25 maja, gdy swoją oficjalną kinową premierę będzie miał film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA