REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence próbują zapobiec katastrofie. Zwiastun "Nie patrz w górę" od Netfliksa

"Nie patrz w górę" doczekało się zwiastuna. Nowy film Netfliksa już w przyszłym miesiącu będzie miał swoją premierę w kinach, aby po chwili pojawić się na platformie.

16.11.2021
18:23
nie patrz w górę zwiastun netflix premiera
REKLAMA

W sieci pojawił się właśnie zwiastun "Nie patrz w górę". Premiera nowego filmu Netfliksa już w przyszłym miesiącu. I jest na co czekać. W końcu produkcja od dawna wzbudza zainteresowanie kinomaniaków ze względu na twórców i gwiazdorską obsadę. Za kamerą stanął reżyser "Big Short" i "Vice". Na ekranie natomiast zobaczymy m.in. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Jonah Hilla, Timothee Chalameta i... ech, długo by wymieniać.

Netflix lubi bowiem wzbudzać zainteresowanie użytkowników wielkimi nazwiskami. Tam wyłoży kasę na upragniony projekt Martina Scorsese, a gdzie indziej rzuci 200 mln dolarów, aby wysłać Dwayne'a Johnsona, Gal Gadot i Ryana Reynoldsa w pościg za jajami Kleopatry. W tym ostatnim wypadku takie podejście bardzo się opłaciło, bo "Czerwona nota" zaliczyła najlepsze otwarcie w historii serwisu. Czy "Nie patrz w górę" uda się osiągnąć podobny sukces?

REKLAMA

Nie patrz w górę - zwiastun filmu Netfliksa z plejadą gwiazd

Zwiastun z pewnością wygląda obiecująco. Zobaczymy w nim wiele znajomych twarzy w tragikomicznych sytuacjach. Główni bohaterowie odkrywają bowiem, że w stronę Ziemi leci ogromna kometa. Kiedy próbują ostrzec świat przed zbliżającym się kataklizmem, wszyscy, delikatnie mówiąc, robią sobie z nic jaja. Zresztą sami zobaczcie jak to wygląda:

Nie patrz w górę/Netflix/zwiastun

Na pierwszy rzut oka zobaczymy, że znajdziemy tu wiele motywów i zabiegów charakterystycznych dla twórczości Adama McKaya. Poważne tematy będą więc traktowane w lekki i zabawny sposób. A prócz wspomnianych już aktorów i aktorek zadbają o to Mark Rylance, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

REKLAMA

Nie patrz w górę - kiedy premiera filmu z Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence?

Już niedługo przekonamy się jak im to wyszło. "Nie patrz w górę" ma bowiem zadebiutować już 10 grudnia. Wtedy właśnie film trafi na ekrany wybranych kin. Dwa tygodnie później, czyli 24 grudnia produkcja pojawi się na Netfliksie. Dla użytkowników platformy będzie to świetny prezent w sam raz na gwiazdkę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA