REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Maciej Musiał pokłócił się z reżyserem na planie. Poszło o intymne ujęcie

Od kilku dni w polskich kinach można oglądać 2. część filmu "Fuks". Rola główna powierzona została Maciejowi Musiałowi. Wśród wielu różnych ujęć aktor miał do odegrania intymną scenę, która nie spodobała się reżyserowi, Maciejowi Dutkiewiczowi. Nie obyło się bez kłótni.

17.01.2024
12:28
Maciej Musiał Fuks 2
REKLAMA

25 lat temu swoją premierę miał film "Fuks". Wtedy role główne powierzone zostały Maciejowi Stuhrowi i Januszowi Gajosowi. Teraz przyszedł czas na nową odsłonę komedii sensacyjnej, której reżyserii również i tym razem podjął się Maciej Dutkiewicz. Choć jest to kontynuacja filmu z 1999 r. jedynie nawiązuje do konwencji 1. części, prezentując nową historię.

REKLAMA

Więcej o polskich filmach przeczytasz W Spider's Web:

Maciej Musiał miał problemy z reżyserem na planie 2. części filmu "Fuks". Doszło do spięcia.

Akcja toczy się w momencie, gdy Aleks grany przez Macieja Stuhra jest już dojrzałym facetem, wychowującym 20-letniego syna. Mimo że bardzo chce być dla niego autorytetem, nie do końca mu to wychodzi. Jego syn Maciej lubi pakować się w kłopoty. I gdy w aplikacji randkowej poznaje dwie, piękne kobiety, również nie jest tak, jakby być powinno. Dziewczyny mają powiązania z pewnym gangsterem, a zupełnie nieświadomy niczego chłopak, szybko wplątuje się w intrygę.

Do 2. części filmu "Fuks" powrócili tacy aktorzy jak Maciej Stuhr oraz Janusz Gajos. Obsadę zasilili też młodsi aktorzy jak Maciej Musiał, Paulina Gałązka oraz Katarzyna Sawczuk.

Jak się okazuje, w trakcie kręcenia filmu nie obyło się bez spięć. Doszło do niego między Maciejem Musiałem, a reżyserem, Maciejem Dutkiewiczem. Poszło o intymne ujęcie.

Faktycznie, pokłóciliśmy się kiedyś z reżyserem. W trakcie nagrywania sceny intymnej cały czas przerywał, wchodził i coś zmieniał. W końcu powiedział, że ja chyba nie potrafię się całować, a ja potrafię. Już mnie tym wyprowadził trochę z równowagi i się pokłóciliśmy, ale to było fajne

powiedział aktor w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

"Aktor na planie musi się zderzyć z reżyserem"

Mimo że napięcie na planie było wyczuwalne, Maciej Musiał i Maciej Dutkiewicz szybko podali sobie ręce. Aktor uważa, że tarcia na planie filmowym są ważną częścią twórczego procesu. Czasami tak jest, że aktor na planie musi się zderzyć z reżyserem, a potem kulturalnie podać sobie rękę po męsku i wychodzimy z tego silniejsi - powiedział Musiał.

REKLAMA
Fuks 2

"Fuks 2" swoją premierę miał 12 stycznia. W rolach głównych wystąpili m.in. Maciej Musiał, Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Maciej Stuhr, Cezary Pazura oraz Janusz Gajos.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA