REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Dobre kino za grosze. Jakie filmy oglądać w najtańszym pakiecie Playera?

Nie wiesz, jaki film obejrzeć na Playerze? Śpieszymy z podpowiedzią. Nawet w ramach najtańszego pakietu platforma oferuje bowiem dostęp do pokaźnej biblioteki interesujących tytułów. Wśród nich nie brakuje najnowszych polskich produkcji ("Teściowie", "Czarna owca"), jak i dobrze nam już znanych zagranicznych hitów ("Człowiek, który gapił się na kozy", "Drive").

21.02.2022
6:02
kler filmy player co oglądać
REKLAMA

8 zł/msc - tyle kosztuje dostęp do najtańszego pakietu Playera. W jego ramach otrzymujecie dostęp do pokaźnej biblioteki nie tylko seriali platformy, ale także filmów, które swego czasu (często nie tak dawno) elektryzowały widzów w kinach. Wśród nich jest sporo polskich hitów pokroju "Kleru" i zeszłorocznych "Teściów".

REKLAMA

Player - najciekawsze filmy w najtańszym pakiecie

Na Playerze znajdziecie mnóstwo interesujących filmów. Na platformie nie brakuje elektryzującego polskiego kina. W zasobach jej biblioteki znajdziecie jeden z najgłośniejszych po 1989 roku rodzimych hitów, czyli "Kler". Nie brakuje w niej też zeszłorocznych komedii jak "Teściowie" czy "Czarna owca". Wszystkie te tytuły możecie obejrzeć już za 8 zł/msc.

Kler - Player - co oglądać

Tak głośnego filmu to w naszym kraju jeszcze długo nie będzie. W samych kinach "Kler" obejrzało ponad 5 mln widzów, przez co uplasował się on na trzecim miejscu listy najchętniej oglądanych rodzimych produkcji po 1989 roku. Wojciech Smarzowski z właściwym sobie podejściem obnażył tu patologie wśród katolickich księży. W parze z kontrowersjami przyszła więc zaduma na temat kondycji całego środowiska.

Film dostępny na Playerze.

Człowiek, który gapił się na kozy

Mutanci to domena Marvela? Wcale nie. W tym filmie podążamy tropem dziennikarza, który bada eksperymentalną jednostkę wojskową. Składa się ona z żołnierzy rzekomo posiadających paranormalne zdolności. Brzmi absurdalnie? I dobrze, bo Grant Heslov prowadzi swoją opowieść bez zbędnego nadęcia, a George Clooney daje tu prawdziwy popis swoich umiejętności.

Film obejrzycie na Playerze.

Jeden z najlepszych polskich filmów zeszłego roku. Ślub odwołany, ale wesele musi się odbyć nawet bez udziału niedoszłych małżonków. Na szali stoi przecież honor dwóch rodzin. Rodzice państwa młodych zrobią wszystko, aby zachować twarz i będą obrzucać się nawzajem oskarżeniami o problemy swoich dzieci. W trakcie imprezy dochodzi do starcia światów, bo różni ich przecież wszystko, a oni zamiast być ponad to utykają w spirali żali i pretensji. Jakby tego było mało... Ech, nie powiem więcej. Sami sprawdźcie, co tam się dzieje.

Film obejrzycie na Playerze.

Czarna owca - Player - co oglądać

Polskie komedie nie muszą być cringe'owe. Przekonaliśmy się o tym w zeszłym roku nie tylko za sprawą "Teściów", ale również "Czarnej owcy". Tym razem mamy do czynienia z opowieścią, w której główny bohater marzy o karierze influencera i zamierza zacząć nagrywać podróżniczego bloga. Planów nie jest w stanie pokrzyżować mu nawet ciąża (byłej już) partnerki. Kiedy jednak rodzice dowiedzą się, że dziewczyna nosi w łonie jego dziecko, zrobią wszystko, aby syn wykazał się dojrzałością i odpowiedzialnością.

Film obejrzycie na Playerze.

Ukryta gra

Trzymający w napięciu thriller o szachach? W Polsce? To jakby porywać się z motyką na słońce. A jednak "Ukryta gra" się udała. Twórcy osadzają swoją opowieść w czasach szczytu kryzysu kubańskiego. Tytułowa gra toczy się o najwyższą stawkę. Pogrążony w alkoholizmie i zapomniany matematyczny geniusz musi działać jako szpieg w trakcie mistrzostw szachowych odbywających się w naszym kraju. Nie dość, że porwie was tutaj fabuła, to nie będziecie mogli oderwać oczu od wcielającego się w główną rolę Billa Pullmana.

Film obejrzycie na Playerze.

Drive

Pulpowa, B-klasowa fabuła nabiera tu znamion prawdziwej sztuki. Nicolas Winding Refn potrafi bowiem wykrzesać z gatunkowych klisz zupełnie nową energię. Wpuszcza nas w ten sposób do ambientowego świata bezimiennego kierowcy, który w imię miłości rzuca wyzwanie bardzo niebezpiecznym ludziom. Wszystko to w akompaniamencie neonowych świateł, zapachu spalin i najczystszej adrenaliny.

Film obejrzycie na Playerze.

Jackass kontra rekiny

Jackass kontra rekiny - Player - co oglądać

Discovery co roku poświęca cały tydzień swojej ramówki rekinom, aby pokazać widzom, jak fascynujące są te stworzenia. W ramach Shark Week zawsze pojawiają się interesujące programy i dokumenty. Nie zawsze jednak na poważnie. "Jackass" w tytule sugeruje, że będzie zabawnie, ale i niebezpiecznie. Pośmiejcie się, ale nie próbujcie powtórzyć niczego, co tu zobaczycie.

Film obejrzycie na Playerze.

REKLAMA

Player - jakie filmy oglądać w najtańszym pakiecie?

8 zł miesięcznie to niewiele. Tyle kosztuje najtańszy pakiet na Playerze. Dzięki niemu zyskujecie dostęp nie tylko do seriali platformy, ale również wielu interesujących filmów. Wśród nich nie brakuje dobrego polskiego kina ("Kler", "Teściowie", "Ukryta gra") i zagranicznych hitów ("Człowiek, który gapił się na kozy", "Drive"). Produkcji do oglądania nie brakuje.

*Zdj. główne: Bartosz Mrozowski/Kino Świat

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA