REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest już pierwszy zwiastun "Furiosy". Wygląda świetnie

Rusza coroczny konwent Comic Con, organizowany w Sao Paulo. Pojawią się tam największe hollywoodzkie wytwórnie, które zaprezentują pierwsze zajawki największych filmowych hitów. Wiadomo, że pokazanie zostanie "Furiosa" od Warner Bros. Pojawił się już oficjalny zwiastun filmu. Czego mogą spodziewać się fani?

01.12.2023
8:12
Furiosa nowy zwiastun Anya Taylor Joy
REKLAMA

CCXP 2023 to coroczny konwent Comic Con organizowany w Sao Paulo. Wśród hollywoodzkich wytwórni zaprezentuje się Warner Bros. Pokaże pierwsze materiały najnowszej "Furiosy". Prequel filmu "Mad Max: Na drodze gniewu" doczekał się oficjalnego zwiastuna.

REKLAMA

Więcej o Anyi Taylor-Joy przeczytasz w Spider's Web:

Pierwszy zwiastun "Furiosy". W roli głównej Anya Taylor-Joy.

Za najnowszą produkcję ponownie odpowiada George Miller, twórca całej serii. Akcja najnowszego "Mad Max: Furiosa" rozgrywa się jeszcze przed wydarzeniami, które przedstawione zostały w widowisku z 2015 roku. Film przybliży historię Furiosy, czyli zaufanej Wiecznego Joego, zwracającej się przeciwko niemu.

Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu - tak brzmi opis najnowszej produkcji Millera.

"Furiosa" pierwszy zwiastun
REKLAMA

"Mad Max: Furiosa". Kiedy premiera filmu?

Premiera "Furiosy" zaplanowana jest na 24 maja 2024 roku. W rolach głównych pojawi się Anya Taylor-Joy oraz Chris Hemsworth. Dodajmy, że poprzedni film "Mad Max: Na drodze gniewu" zagościł w kinach w 2015 roku. Główne role zagrali Charlize Theron oraz Tom Hardy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA