REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Magda Gessler nie odpuści nawet Bradowi Pittowi. Klip promujący "Bullet Train" jest świetny

Już w sierpniu do kin trafi nowy film Davida Leitcha - "Bullet Train", w którym główną rolę zagrał Brad Pitt. Nowy klip promujący produkcję robi prawdziwą furorę - a wszystko dzięki temu, że Pitta temperuje w nim… Magda Gessler.

15.07.2022
16:02
magda gessler bullet train film brad pitt zwiastun klip
REKLAMA

Dołącz do Amazon Prime z tego linku, skorzystaj z promocji (30 dni za darmo) i kupuj taniej podczas pierwszego Amazon Prime Day w Polsce.

REKLAMA

Magda Gessler kolejny raz zgodziła się zareklamować zachodnią produkcję - teraz pojawiła się "u boku"… Brada Pitta w klipie promującym "Bullet Train"! Obraz skupia się na piątce płatnych zabójców, którzy podróżują szybkim pociągiem z Tokio do Morioki. Wkrótce odkrywają, że ich zlecenia są ze sobą powiązane - co, jak pewnie się spodziewacie, musi skończyć się próbą wzajemnej eliminacji. Za reżyserię odpowiada amerykański filmowiec, aktor i kaskader, David Leitch ("John Wick", "Deadpool 2", "Atomic Blonde", "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw") - możemy mieć zatem pewność, że nawet jeśli nie dowiezie fabularnie, to przynajmniej mordobicie powinno trzymać poziom.

Magda Gessler i Brad Pitt: Bullet Train

Bullet Train - Magda Gessler

Najpopularniejsza polska restauratorka i miotaczka talerzy opublikowała wideo zapowiadające film, w którym ucisza Pitta i Briana Tyree Henry'ego. "Zawsze chciałam pracować z Bradem. Marzenia się spełniają" - zażartowała. To drugi raz, kiedy Magda Gessler bierze udział w takiej promocji - w przeszłości mogliśmy zobaczyć ją jako więźniarkę z "Orange Is The New Black". Tego rodzaju humorystyczne materiały reklamowe potrafią wykręcić potężne zasięgi, robiąc lepszą robotę, niż filmowe zwiastuny (poprzednia reklama na samym YouTube osiągnęła poziom ponad 3 mln wyświetleń):

Magda Gessler: Orange Is The New Black
REKLAMA

Co ciekawe, restauratorka faktycznie poznała kiedyś amerykańskiego gwiazdora, czym pochwaliła się w rozmowie z Onetem. Kiedyś przypadkiem spotkali się w Kalifornii - rzecz jasna, w jakiejś dobrej restauracji - i przedstawili się sobie (Pitt zamienił wówczas kilka słów z partnerem Gessler, Waldemarem Kozerawskim, i spytał Polkę, czym się zajmuje).

"Bullet Train" trafi na ekrany polskich kin już 5 sierpnia. Zanim do tego dojdzie, w sieci ma pojawić się jeszcze jedna zapowiedź z udziałem Magdy Gessler.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA