REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Nasyła policję na Magdę Gessler. Zrobiła „kuchenną rewolucję” jego telefonowi

Magda Gessler przy okazji wizyty w Karpaczu napotkała na duży opór lokalnych aktywistów. Nagranie nowego odcinka programu „Kuchenne rewolucje” zakończyło się awanturą i przepychankami. W ich trakcie podobno zniszczeniu uległ telefon, którego właściciel zgłosił już całą sprawę na policję.

27.07.2021
17:52
magda gessler kuchenne rewolucje afera
REKLAMA

Magda Gessler to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, dlatego wielu widzów nie godzi się na telewizję w jej wydaniu. Zarządzany przez celebrytkę program „Kuchenne rewolucje” cieszy się jednak niezmienną popularnością i doczekał się na początku roku już 22. sezonu na stacji TVN. Obecnie trwają prace nad kolejną odsłoną serii, co zaprowadziło Magdę Gessler do leżącego w województwie dolnośląskim Karpacza. Tam miała za zadanie wprawić w ruch metamorfozę lokalnej restauracji „Pod papryką”. Nie spodziewała się raczej, że na miejscu będzie na nią czekać grupa aktywistów pod przewodnictwem Marcina Bustkowskiego.

REKLAMA

Znany przeciwnik noszenia maseczek w pandemii i samozwańczy ekspert od niezdrowej, wypełnionej szkodliwymi substancjami żywności zaczął w pewnym momencie nawoływać restauratorkę przez megafon. Magda Gessler mogła usłyszeć na przykład, że „truje dzieci”. Gwiazda TVN-u po jakimś czasie wyszła z budynku i skonfrontowała się z czekającymi na nią ludźmi. Emocje od samego początku sięgały zenitu. Marcin Bustkowski mówił podniesionym głosem o wysłanych wcześniej do Gessler wynikach specjalistycznych badań mających rzekomo potwierdzić jego tezy. W odpowiedzi prowadząca „Kuchennych rewolucji” posyłała w jego stronę całusy z kpiącą miną. Gdy to nie przyniosło skutku, celebrytka rozłożyła ręce, mówiąc: „To nieprawda” i wytrąciła z ręki mężczyzny komórkę. Wszystko oczywiście nagrało się na filmie.

Magda Gessler rzekomo trwale uszkodziła smartfona Bustkowskiego, o czym ten zdążył już poinformować policję.

Przed kilkoma godzinami aktywista wrzucił na swojego Facebooka pismo z wnioskiem o wszczęcie postępowania karnego wobec Magdy Gessler. W piśmie możemy przeczytać, że agresywne zachowanie restauratorki doprowadziło do zniszczenia mienia ruchomego w postaci telefonów komórkowych i kabla zasilającego. Wnioskodawcy podkreślają przy tym, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane na materiale wideo i jest dostępne w sieci.

Co ciekawe, reakcje komentujących pod wpisem są mocno podzielone. Część internautów uważam, że Magda Gessler powinna odpowiedzieć za swoje zachowanie. Inni z kolei zarzucają Marcinowi Bustkowskiemu, iż próbuje wybić się na sławie telewizyjnej gwiazdy, i otwarcie pytają, co rzeczywiście ma ona wspólnego z zanieczyszczoną wodą w Karpaczu czy przekrętami producentów żywności. Póki co nie wiadomo, czy tamtejsza komenda policji postanowi wszcząć postępowanie wobec prowadzącej „Kuchennych rewolucji”.

REKLAMA

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA