REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Oficjalny zwiastun "Marsjanina" sprawi, że nie będziesz mógł się doczekać premiery filmu

Jeśli "Marsjanin" utrzyma poziom promujących go materiałów filmowych ze zwiastunami na czele, zapowiada się, że będzie to jeden z bardziej udanych tegorocznych filmów. 

20.08.2015
10:03
Oficjalny zwiastun Marsjanina sprawi, że nie będziesz mógł się doczekać premiery filmu
REKLAMA
REKLAMA

To już drugi zwiastun ekranizacji bestsellerowej powieści Andy'ego Weira - pierwszy, który wylądował w Sieci na początku czerwca, nazwany był teaserem, jakkolwiek biorąc pod uwagę, że materiał trwał przeszło trzy minuty, raczej należy traktować go jako pełnoprawny trailer. Tym razem mamy do czynienia ze zwiastunem oficjalnym (który paradoksalnie jest krótszy od teasera...), prezentującym szereg nowych, niepublikowanych wcześniej scen.

REKLAMA

Filmowy "Marsjanin" wygląda naprawdę świetnie i - jeśli chcecie znać moje zdanie - ma spore szanse, by dorównać poziomem rewelacyjnej książce Weira. Wygląda na to, że na pozór mało widowiskowa fabuła została przełożona na język kina zgrabnie i z wyczuciem, dzięki czemu szykuje się efektowne i trzymające w napięciu dzieło.

„Marsjanin” wejdzie do kin w listopadzie bieżącego roku. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, a scenariusz napisał Drew Goddard. W obsadzie pojawią się między innymi Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Sebastian Stan, Michael Peña oraz Sean Bean.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA