REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Mata - koncert online. Gdzie obejrzeć? Od dzisiaj dostępny w sieci

Koncert Maty można teraz obejrzeć online. Występ w Warszawie okazał się być jednym z największych solowych występów hip-hopowych w historii Polski.

09.10.2021
11:00
mata: gdzie obejrzec koncert
REKLAMA

Mata rozbił bank zainteresowania medialnego. Najpierw świetnie przyjęta przez portfele słuchaczy płyta, a potem głośny koncert. Jeśli jeszcze nie widzieliście tego drugiego, to dzisiaj będziecie mieli okazję.

REKLAMA

Bez dwóch zdań druga połowa roku należy do Matczaków. Najpierw ojciec, Marcin Matczak, napisał książkę o tym, „Jak wychować rapera. Bezradnik”. Spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem medialnym i przy okazji z krytyką kilku pisarzy. Sam Raczej przyznałby rację tym drugim.

Niedługo później Mata wypuścił swoją nową płytę zatytułowaną „Młody Matczak”.

Choć sam album trudno uznać za wyjątkowo udany, to już przy okazji przedsprzedaży raper mógł otwierać szampana, bo sprzedał się on nad wyraz dobrze. Następnego dnia po premierze Mata zagrał koncert w Warszawie, który okazał się jednym z największych solowych występów hip-hopowych w historii Polski.

Jednocześnie twórca znalazł się na językach publicystów i mediów, którzy orzekli, że Mata jest głosem pokolenia, a jego antysystemowy przekaz był najmocniejszym punktem koncertu i że całość to „prawdziwe show”. Choć absolutnie nie zgadzam się z tym, aby z dwójki Matczaków to właśnie ten młodszy przesadnie interesował się polityką, a tym bardziej, żeby wyrażał troski i obawy młodego pokolenia, to fakt pozostaje faktem – koncert był spektakularny.

Mata: gdzie obejrzeć koncert online?

Od dzisiaj, czyli od 9 października 2021 r., na platformie Canal+ Online możecie obejrzeć wspomniany koncert.

REKLAMA
Koncert Maty w serwisie CANAL+ online! PREMIERA 9/10

Jeśli jeszcze nie jesteście abonentami, to możecie skorzystać ze specjalnej strony – wystarczy, że podacie tam swój adres e-mail. Następnie otrzymacie voucher z dostępem do jednego z pakietów serwisu za 10 zł za pierwszy miesiąc. Później cena rośnie do 30 zł przez trzy kolejne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA