REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Zestaw Maty. Raper rozpoczyna współpracę z McDonaldem. Będziesz mógł wypić matchak latte

Zestaw Maty już niedługo pojawi się w restauracjach sieci McDonald's. Będą też inne produkty, które powstały we współpracy z polskim raperem.

15.10.2021
15:03
mata mcdonad's zestaw kiedy co
REKLAMA

Potrójnego cheeseburgera, będziemy mogli zapić matchak latte. Od poniedziałku w McDonald's pojawią się produkty przygotowane we współpracy z Matą.

REKLAMA

Mata znany jest ze swej niechęci do TVP, o której głośno nawija w swoich piosenkach. Jest też jednym z najpopularniejszych (o ile nie najpopularniejszym) polskim raperem. A teraz będzie mógł pochwalić się współpracą z siecią McDonald's. Dosłownie za chwilę oferta popularnej sieci fast foodów zostanie rozszerzona o zestawy Maty stworzone przez młodego rapera.

Co prawda wiele oficjalnych informacji na temat współpracy jeszcze nie ma. Na profilu McDonald'sa w mediach społecznościowych pojawił się krótki klip, który ją zapowiada. Wystarczyło jednak nieco dociekliwości fanów rapera, aby dotrzeć do przygotowanych na tę okazję naklejek.

Zestawy Maty od poniedziałku w McDonald's

Z rzeczonych naklejek dowiemy się, że już niedługo w McDonaldzie zamówimy m.in. potrójnego cheeseburgera, matchak latte, czy Zestaw Maty: Edycja limitowana. To na razie udało się fanom odkryć, bo próżno szukać szczegółów na stronach sieci.

Możemy jednak mieć pewność, że w najbliższy poniedziałek nie będzie łatwo dostać się do McDonald'sa. Zestawy Maty mają pojawić się w restauracjach już 18 października.

Współpraca McDonald's z artystami

REKLAMA

McDonald's buduje swoją markę nie tylko współpracując z wielkimi korporacjami, aby promować ich franczyzy zabawkami w Happy Mealach. Nieraz wykorzystuje też wizerunek słynnych artystów. Dzięki temu w tym roku klienci restauracji mogli kupić zestawy BTS Meal. Co prawda nie u nas, ale fanki k-popowego zespołu mogły się nimi cieszyć w innych krajach.

Podobną współpracą co Mata w naszym kraju, mógł w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych pochwalić się też Travis Scott. W USA pojawiły się zestawy sygnowane przez rapera, który na całej akcji zarobił podobno całkiem niezłą kasę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA