REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć wszystkie części "Mission: Impossible"? Najnowsza jest już w VOD

Film "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One", który zadebiutował w kinach latem 2023 r., właśnie wpadł do VOD i można obejrzeć go w ramach abonamentu. Przy tej okazji sprawdzamy, gdzie obejrzeć również poprzednie części kultowej serii "Mission: Impossible" z Tomem Cruisem w roli głównej.

09.02.2024
11:39
Gdzie obejrzeć wszystkie części Mission: Impossible? Najnowsza jest już w VOD
REKLAMA

Po pięciu latach od premiery filmu "Mission: Impossible - Fallout" Tom Cruise wrócił na duże ekrany - za nami debiut kolejnej części kultowej serii, "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One", w której aktor ponownie wciela się w Ethana Hunta. Produkcja, którą do tej pory można było oglądać jedynie w kinach, trafiła do serwisu VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie części kultowej serii? Sprawdzamy.

REKLAMA

O "Mission: Impossible" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Gdzie obejrzeć "Mission: Impossible"? Najnowsza część trafiła do SkyShowtime

W produkcji "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" główny bohater wraz z zespołem IMF będzie musiał podjąć się najniebezpieczniejszej misji. Ethan Hunt trafia bowiem na trop przerażającej broni, która jest ogromnym zagrożeniem nie tylko dla ludzkości, ale i dalszych losów całego świata. Podczas śmiertelnie niebezpiecznego wyścigu dookoła globu Hunt będzie musiał zrobić wszystko, by zdążyć przed zdobyciem broni przez wszechpotężnego wroga. Film wyreżyserował Christopher McQuarrie. W obsadzie obok Toma Cruise'a znaleźli się także Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales i Marcin Dorociński.

Zwiastun filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One"

Po niemal 7 miesiącach od daty premiery film "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" wpadł do serwisu SkyShowtime, gdzie można obejrzeć go w ramach abonamentu. Jest również dostępny w opcji wypożyczenia na platformach: Premiery Canal+ (14,99 zł), Apple TV (14,99 zł), Player (18 zł), MEGOGO (12,99 zł) oraz Rakuten (14,99 zł). Pozostałe części są natomiast dostępne w następujących serwisach VOD:

"Mission: Impossible" (1996):

"Mission: Impossible II" (2000):

"Mission: Impossible III" (2006):

"Mission: Impossible - Ghost Protocol" (2011):

"Mission: Impossible - Rogue Nation" (2015):

REKLAMA

"Mission: Impossible - Fallout" (2018):

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA