REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć poprzednie części "Mission: Impossible"? Sprawdzamy

Już za kilka dni w kinach zadebiutuje film "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One". Sprawdzamy, gdzie obejrzeć poprzednie części kultowej serii "Mission: Impossible" z Tomem Cruisem w roli głównej.

07.07.2023
6:01
Gdzie obejrzeć poprzednie części "Mission: Impossible"? Sprawdzamy
REKLAMA

Po pięciu latach od premiery filmu "Mission: Impossible - Fallout" Tom Cruise wraca na wielkie ekrany. Wielkimi krokami zbliża się bowiem debiut kolejnej części kultowej serii - "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" - w której aktor wciela się w Ethana Hunta. Tym razem główny bohater, wraz z zespołem IMF, będzie musiał podjąć się najniebezpieczniejszej misji. Trafiają oni bowiem na trop przerażającej broni, która jest ogromnym zagrożeniem nie tylko dla ludzkości, ale i dalszych losów całego świata. Podczas śmiertelnie niebezpiecznego wyścigu dookoła globu, Hunt będzie musiał zrobić wszystko, by zdążyć przed zdobyciem broni przez wszechpotężnego wroga.

REKLAMA

Film wyreżyserował Christopher McQuarrie. W obsadzie obok Toma Cruise'a znaleźli się także Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales i Marcin Dorociński.

Gdzie obejrzeć "Mission: Impossible"?

Już 14 lipca kinach zadebiutuje 7. część kultowej serii "Mission: Impossible". Oznacza to, że jest jeszcze trochę czasu, aby móc nadrobić przed premierą poprzednie filmy z Tomem Cruisem w roli głównej, począwszy od "Mission: Impossible" z 1996 roku, a skończywszy na najnowszym "Mission: Impossible - Fallout" z 2018 roku. Wszystkie części serii dostępne są bowiem w następujących serwisach VOD:

REKLAMA
Zwiastun filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA