REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się /
  3. Media

Córka Toma Cruise’a niedługo skończy 18 lat. Wciąż jest odseparowana od ojca

Tom Cruise i Katie Holmes rozstali się jeszcze w 2012 roku. Było to zakończenie bardzo burzliwego i pełnego niezgodności związku. Aktor utracił jakiekolwiek relacje z członkami swojej najbliższej rodziny. Jego córka, Suri Cruise, skończy niedługo 18 lat. Nie widziała się z ojcem już od ponad dekady.

15.04.2024
9:31
Tom Cruise i jego relacje z córką, Suri Cruise
REKLAMA

Rozwód Toma Cruise’a i Katie Holmes był bardzo głośnym wydarzeniem w Hollywood. Ich małżeństwo trwało 6 lat. Suri przyszła na świat zaledwie kilka miesięcy po ślubie pary. Dziewczynka ostatecznie zamieszkała z matką, która przejęła pełnię praw rodzicielskich. Tom Cruise należy do kontrowersyjnego stowarzyszenia scjentologów, a to powoduje, że nie może mieć żadnego kontaktu z osobami z zewnątrz. Tego samego zresztą zabraniał swego czasu żonie. Katie Holmes nie mogła utrzymywać relacji z przyjaciółmi czy rodziną. Miała także „rzeczniczkę”, której głównym zadaniem było kontrolowanie każdego kroku kobiety. Te i inne absurdalne ograniczenia doprowadziły w końcu do rozpadu związku popularnej pary. Katie Holmes robiła wszystko, aby chronić córkę. Trzymała ją z dala od wszelkich mediów. Dziewczyna kończy jednak niedługo 18 lat i będzie mogła w większym stopniu decydować o swoim życiu.

REKLAMA

Córka Toma Cruise’a i Katie Holmes przygotowuje się do swoich urodzin

Paparazzi bardzo interesowali się życiem Suri Cruise. Potrafili zrobić wszystko, aby zdobyć jej zdjęcie. Jej mama bardzo starała się odseparować dziewczynkę od dziennikarzy lub fotoreporterów. Zawsze chciała być blisko córki, aby móc zareagować jak najszybciej, gdyby tylko pojawiło się jakiekolwiek zagrożenie. Z kolei Tom Cruise nie angażował się w wychowanie Suri. Media donoszą, że miał on z nią jedynie kontakt telefoniczny. Portalowi RadarOnline udało dowiedzieć się, że matka z córką przygotowują się obecnie do przyjęcia z okazji ukończenia przez dziewczynę 18 lat. Ojciec wciąż nie jest obecny.

To, co było dla mnie naprawdę ważne w przypadku mojej córki (ponieważ była tak widoczna w młodym wieku), to jej ochrona, którą bardzo lubię. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę być jej rodzicem. Ona jest niesamowitą osobą. Jest moim sercem.

mówiła Katie Holmes w 2023 roku
REKLAMA

Aktorka Leah Remini, która wielokrotnie dzieliła się publicznie swoją krytyką wobec scjentologii oraz sama odeszła ze zgrupowania w 2013 roku, kilka lat temu mówiła, że Tom Cruise tylko czeka na to, aż jego córka osiągnie wiek 18 lat. Według niej będzie mógł ją w końcu zindoktrynować. Twierdzi, że Suri jest dla scjentologów wrogiem, ale to może się zmienić. Bardzo mocno sugeruje, że aktor będzie chciał przyciągnąć ją do siebie i trzymywać z dala od matki. Inny były członek stowarzyszenia, Mike Rinder, zaznacza, że Suri zasługuje na miłość i współczucie. Podkreśla też, że dziewczyna nigdy scjentologiem nie będzie.

Więcej newsów czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA