REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy

Wybrane kina sieci Multikino zostaną otwarte już jutro. Gdzie obejrzymy filmy i jaki jest repertuar?

Polskie sieci multipleksów oficjalnie ogłosiły datę powrotu do zwyczajowej działalności. Jako pierwsi filmy na dużym ekranie zobaczą klienci Multikina, które postanowiło uruchomić część placówek już w najbliższy piątek. Gdzie dokładnie będziemy mogli wybrać się do kina i co Multikino oferuje w swoim repertuarze?

18.06.2020
16:42
multikino kiedy otwarcie
REKLAMA
REKLAMA

Niektóre kina studyjne i lokale z mniejszych miejscowości wróciły do pracy już w najwcześniejszej udostępnionej przez rząd dacie, czyli 6 czerwca. Największe sieci multipleksów bardzo szybko odrzuciły jednak taką możliwość, gdyż Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowej nie poinformowało ich zawczasu o rozluźnieniu obostrzeń i nikt nie był na to przygotowany. Cinema City, Helios i Multikino zamiast tego ruszą więc w 100 proc. 3 lipca.

Ostatnia z wymienionych sieci postanowiła natomiast choć po części wyprzedzić swoich konkurentów. Dlatego dziesięć placówek Multikina zostało przygotowanych na wcześniejsze przyjęcie widzów. Mówiąc dokładnie, chodzi o niektóre kina w Poznaniu i Warszawie oraz Zgorzelcu i Pruszkowie.

Multikino pierwsze filmy pokaże w nich już 19 czerwca. Co dokładnie będziemy mogli obejrzeć w przyszły weekend na dużym ekranie?

Wśród premierowych produkcji dostępnych od jutra na dużym ekranie znajdziemy m.in. „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, remake „Niewidzialnego człowieka” oraz „Wierzę w ciebie”. Oprócz tego Multikino pokaże też polskie produkcje z początku 2020 roku („Zenek”, „365 dni” i „Swingersi”), a także największe hity z ostatnich lat. Na pierwszy lub ponowny seans do kina będą mogli wybrać się widzowie zainteresowani filmami takimi jak: „Joker”, „Thor: Ragnarok”, „Harry Potter i Kamień filozoficzny”, „Naprzód” czy„Zwierzogród”.

multikino kiedy otwarcie class="wp-image-414259"

Sieć podała także szczegóły bezpiecznego korzystania z kin. Klienci będą musieli nosić maseczkę na terenie kina, zachowywać bezpieczny dystans dwóch metrów, korzystać płatności bezgotówkowej i korzystać z punktów dezynfekcji. Stacje na to pozwalające zostały ulokowane na terenie foyer kina oraz w toaletach.

Wszystkie placówki zostały również wyposażone w odpowiednie oznakowania pomagające widzom, zaś pracownicy będą stale korzystali z przyłbic i często dezynfekować wszelkie poręcze, klamki i podłokietniki. Wydaje się, że nawet takie niedogodności nie zatrzymają jednak widzów przed ponownymi odwiedzinami. Według badań przeprowadzonych przez Multikino aż 78 proc. badanych stęskniło się oglądaniem filmów na dużym ekranie.

REKLAMA

Pełna lista kin sieci Multikino, które wznowią działalność w najbliższy piątek:

 • Poznań 51
 • Poznań Stary Browar
 • Warszawa Młociny
 • Zgorzelec
 • Poznań Malta
 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Targówek
 • Pruszków
 • Warszawa Wola
 • Warszawa Złote Tarasy
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA