1. Rozrywka
  2. Seriale

Najlepsze kino akcji i kryminały znajdziesz w CANAL+ online. Tych seriali nie możesz przegapić

Lokowanie produktu: Canal+

Nie ma nic lepszego niż zbliżająca się jesień, ciepły koc, kubek herbaty i seriale, które pozwolą ci przeżyć niemożliwe. W CANAL+ online znajdziesz najlepsze historie kryminalne i sensacyjne. Weź w nich udział, a włos ci z głowy nie spadnie.

20.09.2021
20:22
najlepsze seriale akcji kryminalne Canal plus

CANAL+ online to nie tylko oryginalne produkcje CANAL+, ale też mnóstwo głośnych seriali FOX-a czy HBO. W ofercie serwisu znajdziesz setki opowieści w odcinkach, a części z nich nie obejrzysz nigdzie indziej. Seriale kryminalne i sensacyjne to spora część biblioteki platformy – wśród propozycji znajdują się produkcje skandynawskie, niemieckie, amerykańskie, francuskie czy brytyjskie.

Teraz możesz też połączyć konto w CANAL+ online z Netfliksem i HBO GO. Płacąc jeden rachunek, możesz mieć dostęp do trzech usług streamingowych i tysięcy tytułów – filmów i seriali – online. 

Najlepsze seriale kryminalne i sensacyjne. Oglądaj je w CANAL+ online

Jedno z moich tegorocznych odkryć. Ten serial ma wszystko, czego potrzebujesz – emocjonującą intrygę, charakternych bohaterów i wszystkowiedzącego narratora, który umiejętnie dawkuje nowe informacje. W Canal+ online znajdziesz dwa sezony serialu – każdy z nich inny, ale każdy też odpowiadający na tytułowe pytanie – dlaczego kobiety zabijają? Co sprawia, że są zdolne do zbrodni? W 1. serii śledzimy losy trzech bohaterek, żyjących w jednym domu, w różnych czasach. Z kolei najnowszy, 2. sezon, to historia z pozoru zwykłej gospodyni, Almy Filcot. „Dlaczego kobiety zabijają” to produkcja twórcy „Gotowych na wszystko”, Marca Cherry’ego, którą zachwycą się fani wspomnianego serialu a także „Fargo” (cztery sezony serii Noaha Hawleya także obejrzysz w Canal+ online).

Serial obejrzysz tutaj.

„Kruk…” to sztandarowy produkt Canal+. Ostatnio zakończył się 2. sezon historii stworzonej przez Jakuba Korolczuka i Macieja Pieprzycę. „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i „Kruk. Czorny woron nie śpi” opowiadają historię tytułowego policjanta, Adama Kruka (w tej roli Michał Żurawski), który z Łodzi trafia do Białegostoku. Poza śledztwem, związanym z działalnością mafii zajmującej się przemytem papierosów, Kruk będzie musiał poradzić sobie z własnymi demonami i przeszłością. To będzie dla niego trudna duchowa przeprawa. Dla widza emocjonująca podróż w głąb ludzkiej psychiki, która zyskuje jeszcze bardziej dzięki niezwykłemu klimatowi i czerpaniu z wierzeń i tradycji Podlasia. 

Serial obejrzysz tutaj.

Fabuła poprowadzona jest tutaj z rozmachem. Za „Vigil” odpowiedzialna jest stacja BBC, słynąca z najlepszych produkcji telewizyjnych. Tematem tego brytyjskiego serialu sensacyjnego jest policyjne śledztwo, które rozgrywa się na pokładzie okrętu podwodnego. Jesteśmy świadkami dwóch wydarzeń. Znika szkocki statek rybacki i jednocześnie w niewyjaśnionych okolicznościach ktoś ginie na pokładzie atomowego okrętu podwodnego, tytułowego HMS Vigil. Sprawą zajmie się inspektor Amy Silva (w tej roli Suranne Jones), która ląduje na pokładzie podwodnej jednostki. Na swojej drodze spotyka przedstawicieli Królewskiej Marynarki Wojennej, którzy wcale nie zamierzają ułatwiać jej śledztwa… Za scenariusz „Vigil” opowiada Toma Edge, znany z takich tytułów jak m.in. „Cormoran Strike” według  powieści Roberta Galbraitha (pod tym pseudonimem ukrywa się Joanne K. Rowling). Serial to wrześniowa nowość telewizji Canal+ (odcinki obejrzycie co poniedziałek o godz. 22:00 na Canal+ Seriale oraz co wtorek w serwisie Canal+ online).

Serial obejrzysz tutaj.

Czasy „La Belle Époque”, Paryż i seria makabrycznych zbrodni – tak w skrócie można opisać serial „Paris Police 1900”. Jego autorem jest twórca komiksów, Fabien Nury, odpowiedzialny za scenariusze do kinowej wersji słynnego kostiumowego serialu kryminalnego „Brygady Tygrysa” oraz głośnego filmu „Śmierć Stalina”. Ginie prezydent Francji, Félix François Faure. Jego śmierć zbiegła się z końcem afery Dreyfusa. Napięcia społeczne w kraju sięgają zenitu – narastają konflikty pomiędzy różnymi środowiskami: republikańskimi, antymonarchistycznymi i antyklerykalnymi. Te wydarzenia będą tłem kryminalnego śledztwa w „Paris Police 1900”. Pewnego dnia w Sekwanie zostają odnalezione kawałki ciała kobiety, którą uprzednio ktoś poćwiartował. Sprawą zajmie się młody detektyw, Antoine Jouin, w którego wcielił się Jérémie Laheurte, znany z „Życia Adeli – rozdział 1 i 2”. 

Serial obejrzysz tutaj.

W tym norweskim serialu w główne role wcielił się Kristofer Hivju, aktor znany z roli Tormunda w „Grze o tron”. „Bliźniak” opowiada o dwóch braciach. Eric i Adam są identyczni z wyglądu, ale całkowicie różni jeśli chodzi o charakter i sytuację życiową. Pierwszy z nich jest surferem, którego nie trzymają się pieniądze. Drugi to głowa rodziny, która nie narzeka na brak gotówki. Mężczyźni spotykają się po 15 latach i dochodzi do awantury. Kiedy w jej wyniku jeden z nich ginie, drugi… przejmie jego tożsamość. „Bliźniak” to nie tylko wciągająca fabuła kryminalna, ale też przepiękne i dzikie krajobrazy Lofotów. 

Serial obejrzysz tutaj.

Belfer 

Trudno w kontekście najlepszych seriali kryminalnych nie wspomnieć o „Belfrze”. To oryginalna produkcja telewizji Canal+. W główna rolę, nauczyciela Pawła Zawadzkiego, który podejmuje się rozwiązania sprawy kryminalnej, wcielił się Maciej Stuhr. W 1. sezonie Zawadzki przyjeżdża do małej miejscowości o nazwie Dobrowice, gdzie dochodzi do zaginięcia nastolatki. Tytułowy Belfer ma też do rozwikłania sprawę ze swojej przeszłości. W 2. sezonie śledzimy dalsze losy nauczyciela, który tym razem próbuje wniknąć do środowiska uczniów wrocławskiego liceum.

Serial obejrzysz tutaj.

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze