REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Najmro kradnie, a Netflix uczy o seksie. Oto najgorętsze nowości weekendu

W kinach uwodzi już „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, a nastolatkowie kontynuują edukacją seksualną na Netfliksie. Ten weekend wypada więc spędzić z gorącymi premierami filmowymi na wielkim ekranie i kontynuacjami lubianych seriali na platformach VOD.

18.09.2021
10:45
sex education 3 co obejrzeć w weekend nowości premiery
REKLAMA

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to z pewnością najgorętsza premiera tego tygodnia. Przynajmniej w kinach, bo na platformach VOD coś dla siebie znajdą fani seriali. Powracają dwa lubiane tytuły – na Netfliksie pojawił się już 3. sezon „Sex Education”, a na Apple TV+ zawitała druga odsłona „The Morning Show”. A jak już to wszystko obejrzycie, to nie zapomnijcie włączyć telewizora, bo tam nie zabraknie dobrze wszystkim znanych hitów.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Polacy uczą się opowiadać o PRL-u w kolorowy sposób. „Najmro” oddycha naszą popkulturą lat 80. Jest to opowieść o Zdzisławie Najmrodzkim, który w imię społecznej równości gra władzy na nosie. Mężczyźni mu zazdroszczą, kobiety go pożądają. Jest prawdziwą gwiazdą i na dancingach bawi się jak nikt inny. Ten film to pełna akcji komedia kryminalna z brawurowymi rolami Dawida Ogrodnika i Roberta Więckiewicza.

Film już w kinach.

Jestem Greta

„Chcę, żebyście zaczęli panikować” – te słowa młodej aktywistki zapamiętamy na zawsze. Dokument przedstawia losy Grety Thunberg od czasów rozpoczęcia strajku klimatycznego pod szwedzkim parlamentem do przeprawy do Nowego Jorku na szczyt ONZ w sprawie klimatu. Reżyser zafascynowany charyzmą swojej bohaterki śledzi ją w jej walce o planetę i pokazuje, jak początkowo nieśmiała nastolatka skupia na sobie coraz więcej uwagi.

Film już w kinach.

Dzięki naszemu rządowi i klerowi edukacja seksualna w Polsce leży i kwiczy. Dobrze, że uczniowie nie muszą czerpać wiedzy tylko z dzieł Jana Pawła II, a mogą również sięgnąć po serial Netfliksa. Otis już po raz trzeci wyjaśni wam wszystko, co kiedykolwiek chcieliście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać. Oczywiście zrobi to z charakterystyczną dla serialu rozrywkową swadą.

Serial już na Netfliksie.

Chicago Party Aunt

Kolejna animacja dla dorosłych od Netfliksa. Tym razem na platformie pojawiła się opowieść o tytułowej imprezowej ciotce, która żyje według zasady „gdy od życia dostajesz cytryny, zalej je spirytusem i zrób cytrynówkę”. Podczas seansu nudzić się nie będziecie.

Serial już na Netfliksie.

Telewizja śniadaniowa to ciekawy fenomen. Kiedy my dopiero budzimy się do życia, prowadzący już na nas czekają w eleganckich ubraniach, pełnym make-upie i z uśmiechem na ustach. „The Morning Show” pokazuje, co się dzieje za kulisami porannych programów. I chociaż śmiechów tam nie brakuje, to widok nie zawsze jest przyjemny.

Serial już na Apple TV+.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: Nicolasa Cage’a kradnącego samochody w „60 sekund” (TV Puls, sobota 20:00), bitwę superbohaterów z Thanosem „Avengers: Wojna bez granic” (Polsat, sobota 21:05) i pierwszy występ Daniela Craiga jako Bonda w „Casino Royale” (TVP1, sobota 21:35).

W niedzielę szczególnie polecamy: Gal Gadot w „Wonder Woman” (TVN7, niedziela 20:00), komedię „Jojo Rabbit” (Cinemax, niedziela 20:00) i opóźnione dojrzewanie w „Król Staten Island” (CANAL+ Film, niedziela 22:00).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA