REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Max zadecydował. Serial "Nasza bandera znaczy śmierć" skasowany

Mimo imponujących wyników pod względem oglądalności i pozytywnych opinii, HBO Max zadecydował, że serial "Nasza bandera znaczy śmierć" nie dostanie kontynuacji.

10.01.2024
9:50
HBO Max zadecydował. Serial "Nasza bandera znaczy śmierć" skasowany
REKLAMA

HBO Max (w Polsce już niebawem Max) opuszcza banderę. Serial komediowy Davida Jenkinsa, którego akcja rozgrywa się w 1717 r., kiedy zamożny właściciel miejski postanawia porzucić wygodne życie i zostać piratem, nie dostanie kontynuacji - 2. sezon, który zadebiutował w serwisie w październiku minionego roku, okazał się być zwieńczeniem produkcji emitowanej od marca 2022 r.

REKLAMA

Serial "Nasza bandera znaczy śmierć" odwołany po 2. sezonie

W serialu "Nasza bandera znaczy śmierć", który wyprodukował Taika Waititi, wystąpili m.in. sam Taika Waititi, Rhys Darby, Kristian Nairn, Rory Kinnear, Samson Kayo i Nathan Foad. W oświadczeniu dla serwisu The Hollywood Reporter rzecznik HBO Max podziękował obsadzie, a także twórcy serialu:

Chociaż Max nie będzie kontynuował prac nad 3. sezonem serialu "Nasza bandera znaczy śmierć", jesteśmy bardzo dumni z radosnych, przezabawnych i serdecznych historii, które twórca David Jenkins, Taika Waititi, Rhys Darby, Garrett Basch, Dan Halsted, Adam Stein, Antoine Douaihy oraz cała wspaniała obsada i ekipa powołali do życia. Dziękujemy także oddanym fanom, którzy przyjęli te historie i zbudowali wokół serialu wspaniałą społeczność.

O Taice Waititim przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Nie wiadomo do końca, dlaczego platforma zdecydowała, że piracki serial nie dostanie kontynuacji. Decyzja o zakończeniu tak chętnie oglądanego tytułu zapadła po tym, gdy poinformowano, że produkcja Taiki Waititiego - "Rdzenni i wściekli" - również nie będzie kontynuowana.

REKLAMA

Jest mi bardzo smutno, że nie stanę ponownie na pokładzie "Zemsty" wraz z moimi przyjaciółmi, którzy stali się dla mnie jak rodzina. Ale nie mógłbym być bardziej wdzięczny za to, że w ogóle pozwolono mi zostać kapitanem tego cholerstwa

- skomentował twórca serialu, David Jenkins.
HBO Max: zwiastun serialu "Nasza bandera znaczy śmierć"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA