REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix: co obejrzeć? TOP 5 nowości idealnych na weekend

Nowości Netfliksa to coś, na co warto rzucić okiem w nadchodzący weekend. Polecamy TOP 5 produkcji, które w ostatnim czasie wpadły do serwisu. Oprócz długo wyczekiwanej kontynuacji "Bridgertonów" pojawił się także sequel uwielbianej komedii oraz mroczny horror.

13.06.2024
15:55
bridgertonowie top netflix co obejrzec w weekend
REKLAMA

Od dłuższego czasu w TOP produkcji serwisu utrzymują się takie filmy jak adaptacja powieści Małgorzaty Oliwii Sobczak "Kolory zła: Czerwień", thriller "Rekiny w Sekwanie" czy włoska komedia "Za wszelką cenę". Wśród najpopularniejszych seriali widzowie mogą natomiast przebierać w takich tytułach jak "Dość milczenia", "Eric" czy "Łasuch". Jeśli jednak TOP-ka jest już wam w pełni znana i buszujecie na Netfliksie w poszukiwaniu innych nowości, polecamy 5 premier, które w ostatnim czasie zadebiutowały w serwisie i warto spędzić weekend w ich towarzystwie.

REKLAMA

Spis treści:

Netflix - TOP 5 nowości na weekend: Bridgertonowie: sezon 3., część 2.

Czas zaparzyć herbatę i przygotować najlepsze przekąski - w serwisie Netflix wylądowała długo wyczekiwana 2. część 3. sezonu "Bridgertonów"! Produkcja, za którą odpowiada nowa showrunnerka Jess Brownell śledzi losy Penelope, która przestaje się durzyć w Colinie, po tym co usłyszała na swój temat w poprzednim sezonie serialu. Kobieta postanawia wyjść za mąż, jednak próby zaistnienia na rynku małżeńskim nie należą do najprostszych. Tymczasem Colin wraca z letnich podróży i próbuje odzyskać względy przyjaciółki. Czy na tę potężną dawkę emocjonalnych uniesień warto było czekać? Możecie się przekonać sami.

"Bridgertonowie": sezon 3., część 2.

Teściowie 2

Do serwisu wpadł także sequel uwielbianej polskiej komedii - "Teściowie 2". Produkcja w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej stawia przed widzami pytanie: czy tym razem w końcu dojdzie do ślubu? Akcja filmu rozgrywa się w nadmorskiej miejscowości, gdzie Weronika i Łukasz, niedoszła para młoda z 1. części, postanawia zaprosić rodzinę na swój ślub i wesele. Na miejscy pojawiają się Wanda i Tadeusz w towarzystwie psa Mirelki, a także rozwiedziona Małgorzata i jej o kilkanaście lat młodszy partner, Jan. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze i inne przyjemne elementy przyrody sprawią, że członkowie rodziny młodej pary zaczną się coraz bardziej otwierać, a w konsekwencji - zrzucać kolejne maski.

Zaproszenie

Kolejny tytuł to propozycja dla miłośników grozy. Horror "Zaproszenie", który wspiął się na sam szczyt TOP-ki Netfliksa, skupia się na Evie. Po śmierci matki dziewczyna decyduje się na zrobienie testu DNA, wskutek czego odkrywa, że ma zaginioną kuzynkę, o której istnieniu nie miała wcześniej pojęcia. Kiedy Eva zostaje zaproszona przez nowo poznaną rodzinę na bogate wesele zorganizowane w angielskiej wsi, zostaje oczarowana przez seksownego arystokratę. Z biegiem czasy bohaterka odkrywa jednak mroczne sekrety swojej rodziny i zostaje wciągnięta w koszmar przetrwania.

Doktor Orgazm

Akcja komediowego serialu "Doktor Orgazm" rozgrywa się w Tajlandii w latach 70. Jej bohaterem jest natomiast dermatolog, który decyduje się przełamać tabu i zaczyna pisać felietony pod pseudonimem Doktor Orgazm, co wywołuje masowe seksualne przebudzenie. Produkcja liczy 8 odcinków, co oznacza, że na weekend sprawdzi się idealnie!

Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać - zaprasza David Letterman: sezon 5

"Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać - zaprasza David Letterman" to program legendarnego prezentera, który prowadzi rozmowy z niezwykłymi ludźmi. W serwisie Netflix zadebiutował 5. już sezon talk-show, w ramach którego można obejrzeć wywiad z Miley Cyrus i Charlesem Barkleyem. We wcześniejszych odcinkach wystąpiły natomiast takie gwiazdy jak George Clooney, Jay-Z, Ellen DeGeneres czy Robert Downey Jr.

REKLAMA

O produkcjach Netfliksa czytaj w Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA