REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix pokazał zdjęcia z nowego serialu superbohaterskiego „Dziedzictwo Jowisza”

Netflix od kilku lat nie może się już pochwalić nowymi serialami należącymi do MCU, ale nie ma zamiaru tak łatwo odpuszczać walki o widzów uwielbiających superbohaterskie produkcje. Już wkrótce na platformie zadebiutuje adaptacja popularnej komiksowej serii „Jupiter's Legacy”. Firma zaprezentowała więc pierwsze zdjęcia pokazujące jej bohaterów.

01.03.2021
16:21
Netflix pokazał superbohaterów na zdjęciach z serialu Dziedzictwo Jowisza
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy serwisów VOD w ostatnich latach doczekali się pierwszych adaptacji superbohaterskich komiksów spoza linii wydawniczych Marvela i DC. Najpopularniejszymi z nich są do tej pory zdecydowanie „The Boys” Amazon Prime Video oraz „The Umbrella Academy” Netfliksa. Oba tytuły w kolejnych latach otrzymać następne sezony, ale w międzyczasie przybędzie im nowych konkurentów. Co ciekawe, również tworzonych dla Prime Video i platformy Netflix.

Chodzi oczywiście o animowany serial „Invincible” tworzony na podstawie serii Roberta Kirkmana (właśnie dostał pełnoprawny zwiastun) oraz „Dziedzictwo Jowisza”, bazujący na komiksach Marka Millara. Legendarny scenarzysta odpowiedzialny za takie tytuły jak „Kick-Ass” i „Wolverine – Staruszek Logan” i „Nemesis” współpracuje z Netfliksem już od 2018 roku, czego efektem m.in. pierwszy komiks wydany przez platformę pt. „Bractwo Magów”.

Wkrótce do serwisu Netflix trafi też ekranizacja jego serii „Jupiter's Legacy”.

Firmie wyraźnie zależy na sukcesie podobnym do „The Umbrella Academy”, dlatego w ostatnich dniach ruszyła z mocną kampanią marketingową dotyczącą „Dziedzictwa Jowisza”. Tydzień temu do widzów trafił premierowy teaser, a teraz dołączyły do niego zdjęcia postaci i materiał wideo tworzy wraz z Markiem Millarem. Wysłane do mediów fotografie prezentują m.in. pierwsze pokolenie superbohaterów z rodziny Sampsonów, a także Brandona i Chloe, czyli dzieci Utopiana i Lady Liberty. Mamy też możliwość przekonać się jak w serialu będą wyglądać Blackstar i Hutch – przeciwnicy superbohaterów.

Fabuła serialu i komiksowej serii kręci się wokół różnic pokoleniowych między pierwszymi superbohaterami, a ich potomstwem szykującym się do przejęcia pałeczki. Między obiema stronami będzie dochodzić do coraz większych konfliktów, a chcący sprostać oczekiwaniom rodziców Brandon i Chloe szybko przekonają się, że w szafie rodziców znajduje się niejeden ukryty trup.

Dziedzictwo Jowisza” trafi do biblioteki serwisu Netflix 7 maja.

netflix dziedzictwo jowisza
Foto: Dziedzictwo Jowisza/NETFLIX © 2020
REKLAMA
netflix dziedzictwo jowisza
Foto: STEVE WILKIE/NETFLIX © 2020

*Autorem zdjęcia głównego jest Steve Wilkie/Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA