REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Co Polacy w tym tygodniu oglądali na Netfliksie? Rekord filmu o serwisie dla dorosłych i głośna komedia romantyczna

Właściwie to filmy i seriale. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Netfliksie w naszym kraju można dostrzec pewien wzór. Sporą popularnością cieszą się bowiem produkcje mniej lub bardziej skupiające się na seksie. Wśród nich jest dokument poświęcony portalowi tylko dla dorosłych i polski romans, w którym gorących scen nie brakuje.

20.03.2023
17:35
netflix pornhub dokument co obejrzeć
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksie było naprawdę gorąco. Owszem, Polacy zakochali się w filmowym sequelu popularnego serialu "Luther". "Zmrok" jest aktualnie najchętniej oglądaną produkcją w naszym kraju. Goni go natomiast koreańska "Chwała", czyli opowieść o torturowanej w szkole kobiecie, która, jako już dorosła osoba, postanawia zemścić się na swoich oprawcach. Ciekawie robi się jednak na dalszych pozycjach zestawienia. Znalazło się bowiem na nim całkiem sporo tytułów mniej lub bardziej skupiających się wokół seksu.

Już na drugim miejscu najpopularniejszych seriali na Netfliksie w naszym kraju znalazło się "Ty", który 9 marca powrócił na platformę z drugą połową 4. sezonu. Produkcja opowiada o Joe Goldbergu, zakochującym się w kolejnych kobietach bez opamiętania. Jego westchnienia zmieniają się w obsesje. Nie inaczej jest w tym wypadku. Duszny klimat to znak rozpoznawalny tego tytułu.

Czytaj także:

REKLAMA

Netflix Polska zdominowany przez filmy dla dorosłych

A skoro już przy serialach jesteśmy... Na czwartym miejscu zestawienia znajduje się lżejsza produkcja, która w bardziej otwarty sposób skupia się na seksie. Sugeruje to już sam tytuł. 2. sezon "Sex/Life" na początku marca zadebiutował na Netfliksie, a Polacy po prostu nie mogą się nim nacieszyć. To opowieść o zwyczajnej matce i żonie z przedmieść. W pewnym momencie budzą się jednak w niej głęboko skrywane pragnienia. Robi się więc gorąco.

Dzisiaj śpisz ze mną - Netflix

Fabuła "Sex/Life" przypomina jeszcze inny hicior zeszłego tygodnia. W dodatku Polski. Użytkownicy Netfliksa namiętnie bowiem oglądają "Dzisiaj śpisz ze mną", który zdążył już podbić serca międzynarodowej publiczności. Po sukcesie tego romansu ewidentnie już widać, że tylko seks nam w głowach. W końcu erotycznych scen w filmie nie brakuje. W dodatku nie są one tak prostackie jak w "365 dniach".

Kropką nad "i" zeszłotygodniowej mody wśród polskich użytkowników platformy streamingowej jest dokument. Ale nie taki zwykły o morderstwie, czy seryjnym zabójcy. Taki o seksie, a właściwie o porno. "Seks, sieć i kłamsta: Historia Pornhuba" opowiada o kontrowersjach wokół najpopularniejszego na świecie portalu z filmami dla dorosłych. Użytkownicy Netfliksa nie mogą wręcz przestać odkrywać jego mrocznych tajemnic. Dlatego tytuł ten zajął piąte miejsce w zestawieniu najpopularniejszych produkcji pełnometrażowych w naszym kraju.

Seks, sieć i kłamstwa: Historia Pornhuba - Netflix

Netflix rozpieszcza swoich dorosłych użytkowników. W marcu pojawiło się bowiem sporo tytułów skierowanych właśnie do nich. Sądząc po popularności tych produkcji, możemy spodziewać się, że podobnych filmów i seriali będzie coraz więcej. To chyba dobrze nie? Skoro chcemy seksu, platforma nam go zapewni.

Czytaj także:

Netflix Polska - TOP najpopularniejszych filmów w zeszłym tygodniu*:

 1. Luther: Zmrok
 2. Gdzieś daleko
 3. Psi Patrol: Film
 4. Na Zachodzie bez zmian
 5. Seks, sieć i kłamstwa: Historia Pornhuba
 6. Dzisiaj śpisz ze mną
 7. Superhero
 8. 2 Hearts
 9. Spotlight

Netflix Polska - TOP najpopularniejszych filmów w zeszłym tygodniu:

REKLAMA
 1. Chwała
 2. Ty
 3. MH370: Samolot, który zniknął
 4. Sex/Life
 5. Po złej stronie torów
 6. Outlast
 7. Psi Patrol
 8. Cień i kość
 9. Outer Banks
 10. Triada

*Listy za FlixPatrol.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA