REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Najpopularniejsze w serwisie Netflix - te seriale i filmy oglądają Polacy. "Hellbound" hitem

Serwis Netflix ostatnio obfituje w nowości, całkiem niezłe nowości. Niech najlepiej świadczy o tym fakt, że zwycięzca dzisiejszego zestawienia pojawił się w nim po raz pierwszy. Sprawdź najnowsze filmy i seriale, które podbiły serca Polaków.

27.11.2021
11:04
netflix najnowsze filmy nowosci hellbound
REKLAMA

Końcówka roku, choć chłodna za oknem, zawsze jest gorąca w serwisach VOD. Netflix na koniec roku zawsze przygotowuje swoje najgorętsze premiery. Nie inaczej jest tym razem, bo choć grudzień nawet się nie zaczął, to już zaczęły pojawiać się choćby świąteczne produkcje, które zawsze cieszą się niemałą popularnością. Polecamy najnowsze filmy i seriale, które najchętniej oglądali Polacy.

REKLAMA

Netflix – najnowsze filmy i seriale. To oglądali Polacy:

10. Jak zostać gwiazdą (spadek o osiem miejsc)

Gwiazda tego polskiego filmu zaświeciła nagle, ale zdaje się blednąć, gdyż produkcja lada chwila wypadnie z topu najpopularniejszych seriali tygodnia. To opowieść o dziewczynie z małego miasta, która bierze udział w programie typu talent show. W trakcie castingu wywołuje awanturę związaną z jednym z prowadzących. Mimo kontrowersji udaje się jej jednak przejść do następnego etapu. Czy wyjątkowe zdolności lokalne pozwolą jej wygrać?

Wynik: 13 punktów

9. Agent i pół (to samo miejsce)

Dwayne Johnson i Kevin Hart już drugi tydzień z rzędu zajmują przedostatnie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów Netfliksa. Produkcja opowiada o międzynarodowej aferze szpiegowskiej, w którą zostaje wplątany zupełnie tego nieświadomy księgowy.

Wynik: 18 punktów

8. Sprzątaczka (to samo miejsce)

sprzątaczka recenzja netflix premiera class="wp-image-1805788"

"Sprzątaczka" trzyma się mocno listy TOP 10 Netfliksa. Ugrzeczniony serial o ważnych tematach, jak napisał o nim Rafał Christ w swojej recenzji, stał się jednym z większych przebojów serwisu. Produkcja opowiada o kobiecie, którą los zmusza do pracy sprzątaczki. Walczy z biedą, biurokracją, a wszystko po to, aby być w stanie utrzymać i zapewnić byt swojemu dziecku.

Wynik: 26 punktów

7. Zamiana z księżniczką 3 (nowość)

Komedie romantyczne trzymają się mocno, a gdy połączy się je z tematyką świąteczną, mamy murowany przepis na sukces. "Zamiana z księżniczką 3" pokazuje znany w kinie i telewizji motyw, gdy osoba z wyższych sfer musi poradzić sobie jako zwykły śmiertelnik, a ten drugi jest zmuszony udźwignąć ciężar blichtru i sławy. W roli głównej Vanessa Hudgens.

Wynik: 27 punktów

6. Jack Reacher: Nigdy nie wracaj (nowość na liście)

Film na podstawie powieści Lee Childa to typowe amerykańskie kino sensacyjne. Obraz opowiada historię tytułowego Jacka Reachera (wciela się w niego Tom Cruise), który wiele lat po opuszczeniu jednostki, w której służył, musi do niej wrócić. Dlaczego? Otóż, jak to bywa w opowieściach tego typu, przeszłość nigdy nie daje o sobie zapomnieć. Bohater będzie musiał ocalić swoją przyjaciółkę major Susan Turner.

Wynik: 30 punktów

5. Cowboy Bebop (nowość na liście)

Wielkie powroty mogą oznaczać wielkie rozczarowania. Aktorski "Cowboy Bebop" bazujący na kultowym już anime rozczarował krytyków. Widzowie jednak są mu odrobinę bardziej przychylni.  Główna nitka akcji serialu rozgrywa się w 2071 roku. Fabuła opowiada o grupie poszukiwaczy przygód, którzy podróżują tytułowym statkiem kosmicznym.

Wynik: 33 punkty

4. Psi Patrol (to samo miejsce)

netflix top 10 class="wp-image-1728553"

Ten serial jest stałym gościem niniejszych zestawień. Choć jego popularność od czasu do czasu spada, ustępując głośniejszym tytułom, to cały czas wraca do zestawienia, a w ostatnich tygodniach zbliżył się do czołówki TOP-u. Serial opowiada o chłopcu, Ryderze i grupie jego psich przyjaciół.

Wynik: 38 punktów

3. Czerwona nota (spadek o dwa miejsca)

netflix top 10 czerwona nota ranking polska class="wp-image-1838185"

To już drugi tydzień obecności oryginalnego filmu Netfliksa w tym zestawieniu. Wysokie miejsce z całą pewnością zapewniła mu obsada, czyli Ryan Reynolds, Gal Gadot i Dwayne Johnson. Nie bez znaczenia jest również komediowo-przygodowy charakter produkcji i fakt, że sam seans to raczej niezobowiązująca rozrywka. Mimo tego, że krytycy byli raczej zgodni, że nie jest to do końca udane dzieło, cieszy się ono niemałą popularnością.

Wynik: 39 punktów

2. Arcane (awans o jedno miejsce)

Czy filmy na podstawie gier często nas rozczarowują? Tak. Czy każda ekranizacja skazana jest na porażkę? Absolutnie nie! "Arcane" udowadnia, że jeśli twórcy podejdą z sercem do materiału źródłowego, to może zadziać się prawdziwa magia. Pozornie prosta historia o niechcianym konflikcie dwóch sióstr została napisana tak dojrzale i uzupełniona o tak wspaniały świat, że wysokie miejsce w tym zestawieniu nie powinno dziwić.

Wynik: 53 punkty

Netflix: najlepsze seriale - zwycięzca zestawienia

1. Hellbound (nowość na liście)

REKLAMA

Nowość na liście i od razu zwycięstwo w zestawieniu. Ten koreański serial niemal nie ma negatywnych recenzji, choć widzowie są dla niego odrobinę mniej łaskawi. Fabuła opowiada o dziwnych wydarzeniach, które mają miejsce między innymi w Seulu. Niektórym ludziom objawia się twarz, która informuje o tym, kiedy umrą. Widmo jest piekielnie precyzyjne, bo podaje zarówno datę, jak i godzinę zgonu.

Wynik: 64 punkty

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA