REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix wprowadza nowe funkcje dla widzów i... graczy. Jak z nich skorzystać?

Netflix zupełnie poważnie powiększa swoja ofertę, dorzucając do niej produkcje spoza swojej specjalizacji, czyli filmów i seriali. Gigant poinformował, że w serwisie pojawią się nowe no funkcje i tytuły. Sprawdźcie, co zadebiutowało dzisiaj.

22.03.2022
17:01
netflix nowe funkcje
REKLAMA

Co nowego na Netflix? Serwis ujawnił nam informacje dotyczące nowych funkcji i premier kolejnych gier mobilnych w swojej ofercie - teraz, gdy embargo już nas nie obowiązuje, możemy opowiedzieć wam o tytułach, które zadebiutują już dziś.

REKLAMA

Przedstawiciele najpopularniejszej platformy VOD przekonują, że jej kluczową misją jest dostarczanie całemu światu rozrywki - takiej, która odpowie na zróżnicowane upodobania i potrzeby odbiorców. Dlatego też w zeszłym roku Netflix stał się serwisem nie tylko oferującym filmy i seriale, lecz także gry mobilne, których biblioteka jest nieustannie poszerzana. A zatem niezależnie od tego, czy subskrybenci i fani streamingowego giganta są zapalonymi graczami, czy też dopiero odkrywają świat gamingu, wśród dostępnych tytułów każdy z nich powinien znaleźć coś dla siebie.

Dwa z poniższych tytułów trafią na Netflix już dziś, a trzeci jeszcze w marcu.

Netflix: nowe gry

This Is A True Story

Ta gra logiczna powstała we współpracy z Charity: Water, organizacją non-profit, która zapewnia czystą i zdatną do picia wodę ludziom w krajach rozwijających się. Tytuł zrealizowano w oparciu o przeprowadzone wywiady i prawdziwe doświadczenia kilku spotkanych przez twórców kobiet. To historia codziennej walki kobiety z Afryki Subsaharyjskiej o wodę pitną dla swojej rodziny, która pozwoli graczom odkryć piękne, ręcznie malowane pejzaże, przepędzić kłusowników, zaprzyjaźnić się ze zwierzakami, przeżyć prawdziwą przygodę i opowiedzieć poruszającą historię.

Premiera: 22 marca o 22:00 (od 18:00 w sklepach Google Play oraz App Store).

netflix nowe funkcje gry mobile premiery zapowiedzi class="wp-image-1921099"
Netflix: This Is A True Story

Shatter Remastered

Retro-styl styl, powiew klasyki i walki z bossami. Shatter Remastered to zremasterowana wersja gry Shatter z 2009 roku, w którą mogliśmy zagrać na PS3. Była to zabawa zręcznościowa bazująca na założeniach Arkanoida. Odbijanie piłeczki wzbogacono jednak o elementy takie jak ruch plansz i wspomniane pojedynki z bossami. Zaktualizowany i zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych tytuł pozwoli nam śledzić swoje wyniki i konkurować z graczami na całym świecie w tabeli wyników.

Premiera: 22 marca o 22:00 (od 18:00 w sklepach Google Play oraz App Store).

netflix nowe funkcje gry mobile premiery zapowiedzi class="wp-image-1921096"
Netflix: Shatter Remastered

Into The Dead 2: Unleashed

Założenie tej gry brzmi: zrób wszystko, by ocalić swoją rodzinę i przetrwać apokalipsę zombie. To kontynuacja przeboju "Into the Dead", w którym uzbrojeni gracze muszą odpierać coraz większe zagrożenia zombie podczas przemierzania niebezpiecznego terenu. Twórcy obiecują wiele pełnych akcji rozdziałów, dziesiątki etapów (pola naftowe, bazy wojskowe), setki wyzwań (płonące lasy, mroźne szczyty gór), ogrom broni i ulepszeń do odblokowania.

Premiera: marzec 2022.

Netflix: nowe funkcje

Jak znaleźć gry na Netfliksie? To proste - po zalogowaniu się na profil znajdziemy je:

REKLAMA
  • Na smartfonach - w dedykowanej i karcie "Gry", gdzie można pobrać tytuły;
  • Na tabletach - w dedykowanej karcie "Gry" oraz kategorii w rozwijanym menu;
  • Po pobraniu ze sklepu Google Play lub App Store, gra pojawi się zarówno na ekranie głównym urządzenia, jak i w aplikacji mobilnej Netflix.

Przy okazji pamiętajcie, że gry dostępne są zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, a cała ich kolekcja jest częścią pakietów - nie ma dodatkowych opłat czy reklam. 

Gry dostępne na Netfliksie są dostępne w ich pełnych wersjach, nie obowiązują żadne tzw. in-app purchases. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA