REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"After life" wraca! Sprawdź inne piątkowe nowości serwisu Netflix

Jak co piątek Netflix ma dla swoich widzów trochę nowości i mimo niemal codziennych aktualizacji, to właśnie zwykle przed weekendem platforma dostarcza najgłośniejsze tytuły. Dziś do serwisu wraca między innymi kontynuacja doskonałego serialu "After life", a także pewna wyjątkowo niepokojąca animacja. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w weekend?

14.01.2022
10:33
netflix nowosci afterlife
REKLAMA

Netflix w Polsce jest chyba najaktywniejszym serwisem VOD. Platforma niemal codziennie aktualizuje swoją bibliotekę, to wrzucając, to wyrzucając kolejne tytuły. Jednak wzorem branży kinowej, to właśnie w piątki, a więc na chwilę przed rozpoczęciem weekendu, do serwisu trafiają nowości najgłośniejsze. Nie inaczej jest i w tym tygodniu.

REKLAMA

Netflix – nowości

Wśród nowości szczególną uwagę zwracam nie na "After life", na który – zakładam – czeka już rzesza widzów, a na "Dom", "czyli dość niepokojącą animację.

After life - 3. sezon

Serial w reżyserii Ricky’ego Gervaisa to klasa sama w sobie. Ten brytyjski serial zabiera nas prosto do małego miasteczka, w którym rozgrywa się wielkie dramat. Tony Johnson jest dziennikarzem w lokalnej gazecie. Pewnego dnia umiera mu żona, a jemu świat sypie się w gruzy. Kochał ją bardzo, a gdy ją stracił życie przestało mieć jakikolwiek sens. Postanowił umrzeć, rzecz w tym, że nie wiedział, jak ma się do tego zabrać. Brzmi makabrycznie? Pewnie tak, ale taki jest ten serial. Makabra, smutek i depresja przeplata się z wesołością i niepoprawnym humorem. Dziś do serwisu Netflix trafił 3 sezon serialu.

Dom

Lubicie wykręcone animacje? "Dom" od Netfliksa to jedna z nich. Nowy film opowiada o tajemniczym domu, w którym dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Historię śledzimy tu z perspektywy biednej rodziny, dewelopera i właścicielki. Za produkcję odpowiada między innymi Emma De Swaef i Marc Roels twórcy fenomenalnego i równie niepokojącego w warstwie wizualnej "Oh Willy". Koniecznie zobaczcie zapowiedź!

REKLAMA

Netflix – wszystkie dzisiejsze nowości:

  • After life – sezon 3.
  • Dom
  • Archiwum 81
  • Los komiks
  • Riverdance: Rzeczna opowieść
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA