REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mroczny serial hiszpański wśród nowości serwisu Netflix. Gra w nim aktorka z "Domu z papieru"

Na Netfliksa wpadną dziś (08.09) ciekawe nowości i z pewnością będzie w czym wybierać. W serwisie zadebiutuje m.in. hiszpański serial z gwiazdą "Domu z papieru" w roli głównej, a także dwie mocne produkcje dokumentalne i koreański dramat romantyczny.

08.09.2023
7:14
Mroczny serial hiszpański wśród nowości serwisu Netflix. Gra w nim aktorka z "Domu z papieru"
REKLAMA

Netflix ostatnio nas rozpieszcza, a wraz potężnym zastrzykiem nowości idzie także potężna dawka jakości - wczoraj w serwisie zadebiutował 3. sezon mocnego serialu "Top Boy" oraz długo wyczekiwana kontynuacja "Virgin River". Jeśli jakimś cudem jesteście już ze wszystkim na bieżąco, to jak zawsze warto zerknąć na produkcje, które wpadły do serwisu w poprzednich dniach, a był to m.in. serial "Infamia", czyli najnowszy polski serial na Netfliksie, który pokazuje życie i kulturę Romów w Polsce. Tymczasem sprawdzamy, jakie nowości dzisiaj wpadły do serwisu Netflix.

REKLAMA

Co jeszcze dzieje się na Netfliksie?

Netflix: nowości na piątek. "Wezwał cię czas"

"Wezwał cię czas" to romantyczny dramat koreański, który skupia się na pewnej kobiecie. Pogrążona w żałobie bohaterka magicznie przenosi się w czasu do 1998 roku i podczas swojej podróży spotyka kogoś łudząco podobnego do jej nieżyjącego już ukochanego. 

Netflix: zwiastun filmu "Wezwał cię czas"

Ciało w ogniu

Na Netfliksa wpadł także mocny hiszpański serial z Ursulą Corbero, szerzej znaną jako Tokio z "Domu z papieru". Mroczna produkcja, inspirowana prawdziwą historią, to opowieść o dziewczynie policjanta i jej kochanku. Gdy funkcjonariusz zostaje zabity, a jego ciało spalone, tajemnicza para jest pierwsza na liście podejrzanych. 

Netflix: zwiastun serialu "Ciało w ogniu"

Selling Sunset: Orange County: sezon 2.

W programie "Selling Sunset", ponownie spotkamy się z elitarnymi agentami nieruchomości z Oppenheim Group, którzy zajmują się sprzedażą wyjątkowych, luksusowych posiadłości bogatym klientom z Los Angeles. Teraz ekipa agentów rozszerzahttps://youtu.be/iHihGCrreTU?si=F8b168oUDStUOssa swoją działalność na Orange County. Tam, gdzie liczą się znajomości, znajdą się często problemy. A tych w "Selling Sunset" nie brakuje.

Netflix: zwiastun 2. sezonu programu "Selling Sunset: Orange County"

Taśmy Rosy Peral

Hiszpański film dokumentalny "Taśmy Rosy Peral" przedstawia pierwszy wywiad z tytułową bohaterką produkcji. Rozmowa została nagrana w więzieniu po tym, jak kobieta została skazana za zamordowanie partnera z pomocą byłego kochanka. 

Netflix: zwiastun filmu "Taśmy Rosy Peral"

Nieznane misje szpiegowskie

REKLAMA

"Nieznane misje szpiegowskie" to serial dokumentalny o tematyce politycznej, w którym agenci służb specjalnych, m.in. MI6 i CIA, opowiadają o kulisach szpiegostwa, zamachach stanu, za którymi stali tajni agenci, a także o operacjach podczas zimnej wojny. 

Netflix: zwiastun serialu "Nieznane misje szpiegowskie"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA