REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontynuacje hitowych seriali są już na Netfliksie! Do serwisu wpadło sporo nowości

Zapnijcie pasy, bo dzisiaj (7.09) na Netfliksa wpadnie sporo nowości. Pojawią się przede wszystkim dwie długo wyczekiwane kontynuacje, mocny thriller i film romantyczny. Sprawdzamy, co nowego zadebiutowało dziś w serwisie.

07.09.2023
8:35
netflix nowości serwisu czwartek virgin river top boy co obejrzeć

REKLAMA

Netflix absolutnie nie pozwoli na to, by wkroczyć w pierwszy jesienny miesiąc z wakacyjnym rozleniwieniem i wjeżdża z piskiem opon ze swoimi nowościami. Dzisiaj będzie się działo - i to jak! Do serwisu wpadły bowiem dwie kontynuacje, na które widzowie z niecierpliwością wyczekiwali już dłuższy czas, a także kilka filmowych premier. Jeśli zaś chodzi o nowości z zeszłego tygodnia, warto nadrobić interaktywną komedię romantyczną "Wybierz miłość", a także niespodziewany hit platformy - "One Piece". Tymczasem wracamy do czwartkowych nowości, a naprawdę jest w czym wybierać.

Co jeszcze dzieje się na Netfliksie?

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Ukochane dziecko"

Niemiecki miniserial "Ukochane dziecko" to trzymająca w napięciu produkcja, w której śledczy zostają naprowadzeni na trop przerażającej prawdy. Ma on związek z ucieczką tajemniczej kobiety z miejsca, w którym była więziona i torturowana i zaginięciem sprzed 13 lat.

Netflix: zwiastun miniserialu "Ukochane dziecko"

Top Boy: sezon 3.

Na Netfliksie zadebiutował finałowy sezon mocnego serialu "Top Boy", który skupia się na historiii dwóch doświadczonych dilerów narkotyków. Mężczyźni wracają na brutalne ulice Londynu, jednak na ich drodze do podbicia miejscowego półświatka staje młody, bezwzględny przestępca.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Top Boy"

Virgin River: sezon 5.

Powraca także serial "Virgin River", którego 1. część 5. sezonu właśnie wpadła na Netfliksa. Fabuła produkcji skupia się na pogrążonej w żałobie pielęgniarce, która pragnie zacząć od nowa. W tym celu przenosi się z Los Angeles do niewielkiego miasteczka na północy Kalifornii. To, kogo i co tam zastaje, wprawia kobietę w niemałe zaskoczenie. 

Netflix: zwiastun 1. części 5. sezonu serialu "Virgin River"

A gdyby tak...

"A gdyby tak" to filipiński dramat romantyczny, który opowiada historię pary nowożeńców, uwięzionej na wyspie podczas podróży poślubnej. Dramatyczne chwile sprawią, że małżeństwo będzie musiało zmierzyć się z bolesną prawdą, która może nawet doprowadzić do zniszczenia ich związku.

Netflix: zwiastun filmu "A gdyby tak"

Kung Fu Panda: Smoczy rycerz: sezon 3.

Dziś będzie coś także dla najmłodszych - do serwisu wpadł bowiem 3. sezon serialu "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz". Legendarny wojownik Po będzie musiał uratować świat i odzyskać magiczną broń wraz ze swoją reputacją, a w tym celu sprzymierzy się ze znakomitym angielskim rycerzem.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz"

GAMERA -Rebirth-

REKLAMA

"GAMERA -Rebirth-" to anime, którego fabuła skupia się na czterech chłopcach. Młodzi bohaterowie latem 1989 roku są świadkami nadejścia Gamery - żółwia kiju, który odważnie stawia czoła gigantycznym potworom pożerającym ludzi.

Netflix: zwiastun anime "GAMERA -Rebirth-"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA